Ambienti on/off
11 11

Pullaa

6 orë më parë e postuar në: Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Finlanda
16 16

Eduskunnan viestiketjuvuoto

12 orë më parë e postuar në: Debate dhe Analiza Politike Finlanda
Subscribe to all articles from Finlanda