Ambijent uključi/isključi

QEVERIA E BAKALLEVE SHQIPTAR JU NJOFTON!

43 Dan 1,882, 06:39 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

NJOFTIM PER SHITJEN E TROJEVE SHQIPTARE!
SHITET PLAVA ,GUCIA, PER VETEM 50 MIJ ALL!
NESE DESHIRONI TE BLENI EDHE HOTEN DHE GRUDEN
DO JU BEJME NJE ULJE CMIMI PREJ 50 % DHE SI DHURATE DO TE KENI ULQININ!
P.S.JEMI TE HAPUR PER BISEDIME EDHE
čitaj više »

TRADHETARET E KOMBIT APO TREGTARET E KOMBIT?

19 Dan 1,881, 06:29 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Shpesh here ne kete loje eshte keqperdorur dashuria per atdheun nga ministrat tane te perjetshem te cilet e kane shperdoruar per te hedhur balte mbi te gjithe ata qe kan guxuar te ngrejne krye per te kundershtuar keqqeverisjen e shtetit shqiptar

čitaj više »

HAJT MO SE ESHTE VETEM NJE LOJE!!!!

28 Dan 1,874, 06:34 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Kur zbulon se bankes se shqiperise per keq administrim i kane vene nje gjobe pre 2000 goldesh dhe mijra all...Me jan pergjigjur!
Ja paske ngene ti !
hajt mo se eshte vetem nje loje!
Kur Zbulon se rastesisht ministrat dhe komandnatet e Mu

čitaj više »

PA TITULL !!!!

19 Dan 1,867, 06:05 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Pergjigje Aqif Pashes dhe te gjithe pashallareve te tjere te medhenje dhe te vegjel!!!!!

Miku im e fillon artikullin qe me ka kushtuar http://www.erepublik.com/fr/article/pergjigja-ime-per-kolegun-arius-argiri-2184661/1/20#comments ( … čitaj više »

PRESIDENTET APO PRESIDENTUCET?????

33 Dan 1,865, 10:48 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Para disa minutash lexova komentin e nje shoku tone ne eAlbania ...
“Ueeeeeeeeee 1 sekond me...Ke kena President ne,se kom nja 4 jav qe snigjoj gjo...”
Pa dashje mu kujtuan thirrjet e malesoreve tane kur i kerkonin “kojshiut” qe kishte kullen ne

čitaj više »