Ambijent uključi/isključi

KUSH DHE PERSE E PRISHI MAREVESHJEN ME FYROM? KU SHKUAN 200 MIJ ALL?

54 Dan 1,788, 03:31 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Java e fundit ne ealbania ka qene e mbushur me ngjarje.
Le te perpiqemi ti kujtojme nje e nga nje..
Se pari u gjendem perpara tradhetise se Fyromasve qe prishen traktatin e paqes dhe nderkoh qe korrem fitoret e para kundra Maqedonasve u kryen

čitaj više »

"HAIL!!!" , "HALE!!!!" dhe "HALAT!!!!!""""

57 Dan 1,785, 07:04 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Disa dite perpara luftes me Maqedonine publikova ne gazeten rimekembja artikullin http://www.erepublik.com/en/article/-pto-po-luftojme-per-shqiperine-apo-per--2128372/1/20 ne te cilen thoja se shqiperia ishte shndrruar ne nje sherbetore te Edenit

čitaj više »

NAPOLEONI VI NUK DO TA VEJ KANIDATUREN PER PRESIDENT! PERSE?????

81 Dan 1,776, 13:26 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Pas disa ditesh zhvillohen zgjedhjet per presidentin e ri te vendit!
Dhe lajmi me i rendesihem i ketyre diteve nuk ishte ndonje beteje e fituar (Sepse shyqyr zotit duke qene se luftojme cepave me te humbur te botes nga Panxhabi ne Venezuele nga

čitaj više »

"PTO"!!!PO LUFTOJME PER SHQIPERINE APO PER....?

191 Dan 1,773, 05:21 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Sapo zgjedhjet aq te shumepritura mbaruan qeveria na njoftoi se gjendemi perpara nje rreziku te ri shume te madh!
Rrezikun qe mund te sulmohemi nga i mistershmi PTO!
Nderkoj qe Europa reale dridhet nga frika e te mistershmit SHPRED ne ne lojen

čitaj više »

MBI SHQIPTARET QE LUFTUAN NE BETEJEN E PLEVNES .

27 Dan 1,744, 14:56 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Sot nuk dua tju shkruaj kroniken e nje beteje te zhvilluar ne Bullgari ne eRepublik por per nje betej qe u krye ne te largetin vit 1877 ku ashtu si edhe ne betejat e Erepublikes shqiptaret ishin te pranishem!
Duke qene se shoh se kreret tane ne

čitaj više »