Ambijent uključi/isključi

çFARE MUND TE BEJME PER KOSOVEN NE KETE LOJE?

53 Dan 1,918, 01:05 Objavljeno u Albania Albania Analiza ratovanja Analiza ratovanja

ÇFARE MUNDEMI TE BEJME PER NJOHJEN E KOSOVES NE KETE LOJE?
Sigurisht se pari duhet te sqaroj se eshte e kote te vazhdojme me organizimin e referendumeve sepse te jemi te ndershem edhe shume nga lojtaret qytetar te vendeve ata qe ne kete loje i

čitaj više »

GREKU I SIMPSONSAVE!!!!!!!

15 Dan 1,893, 10:14 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Kur ne zgjedhjet e fundit presidenciale kryetari i partise Nacionaliste dhe ish avokati i veteshpallur i popullit shoku im Krisi i cili premtoi venien e drejtesis mbi qiell edhe mbi dhe goditi si Zeusi me rrufet e artikullit te tij disa

čitaj više »

MOS I BESONI THASHATHEMEVE MBI RENIEN E PRESIDENTIT!

38 Dan 1,891, 11:21 Objavljeno u Albania Albania Analiza ratovanja Analiza ratovanja

Behet more çbehet!
Ka njerez qe dyshojne se pas mareveshjes se FSHEHTE te deshtuar apo me sakte te zbuluar te qeverise tone te bakalleve me Malin e zi per te shitur territoret e shqiperise per vetem 50.ooo all , qeveria jone ka bere nje tjeter

čitaj više »

QEVERIA E BAKALLEVE BEN TRASPARENCE!

20 Dan 1,884, 03:49 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Lajmet e fundit nga qeveria e Bakalleve!
Qeveria e bakalleve eshte trasparente!
Aq trasparente sa kur zbulohet se presidenti yne ishte i perfshire ne bisedime te fshehta me Malin e zi per ti shitur territoret tona per 50.ooo al (bisedime te

čitaj više »

NJE LUTJE PER SHOKET E MIJ NGA KOSOVA ,MAQEDONIA DHE MALI I ZI!

45 Dan 1,882, 11:23 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Duke qene se nga pseudo patriotet tane te qeverise bakalle te kryesuar nga Labern ne lidhje me artikullinhttp://www.erepublik.com/it/article/tradhetaret-e-kombit-apo-tregtaret-e-kombit--2193112/1/20 dhe http://www.erepublik.com/it/article/qeveria-e-

čitaj više »