Ambijent uključi/isključi

NJEQIND FLAMUR PA NJE !!!

36 Dan 2,013, 14:24 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaNonda BULKA

Ishte ditë vere në një nga qytetet më të mëdha të Arnautistanit. Ecja filli vetëm duke menduar për hallet e kusuret e këtij vendi heroik, por shumë fatkeq. Vapa përvëlonte. Djersët më kullonin rrëke. I kredhur në të thella kapë … čitaj više »

NJE VIT NE eALBANIA!

58 Dan 2,007, 04:50 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Tashme u be plot nje vit qe luaj kete loje ne te cilen u futa pas nje thirrje ne Facebook qe thoshte “SHQIPERIA KA NEVOJE PER JU!” dhe siç çdo person qe kalon te pakten nja nje ore ne dite duke luajtur lojra te ndrsyhme mendova ta harxhoje ne kete

čitaj više »

NINO! NAPO! TE LUTEM ME FAL !

42 Dan 1,952, 13:36 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Siç besoj e keni lexuar ne http://www.erepublik.com/en/article/napoleon-54-mbi-largimin-e-presidentit-2234620/1/20 me trishtim te madh dhe me lote ne sy , morem vesh lajmin e hidhur te largimit te presidentit tone ne madherrishem ne drejtim te

čitaj više »

KU PO SHKOJME? PRESIDENTI,EDENI,GREKET ,SERBET DHE NE!

67 Dan 1,945, 07:41 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Dy muaj me pare ,shoku im Kris Hasa i mirenjohur si krijues i Partise Nacionaliste i cili tashme ka braktisur partine qe e mbarsi me duart e tij tij te vogla ne emer te nje ideali te madh siç eshte bashkimi kombetar ,publikoi nje artikull ne te

čitaj više »

PAS MONOTONISE SE MUAJIT TE SHKUAR "PATRIOTET" NA FTOJNE TE ARGETOHEMI!

74 Dan 1,938, 05:11 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Ja se çfare na shkruan sot zedhenesi i ministrise se jashteme, miku im ArlinDX, ministri qe nuk mund te mos theksoj se drejtohet nga miku im ish presidenti kushtrim dhe portofoli i im i humbur qe eshte zevendes minister i jashtem http://www.

čitaj više »