Ambient on/off

Thirrje

24 Day 2,008, 18:09 Published in Albania Albania Financial business Financial business

I bej thirrje te gjith lojtarve te vjeter miqve te mi qe te me ndimojn te rikthehem ne loj deri tani kam provuar shum her te rikthehem po pa sukses per arsyen se nuk kisha motiv per te vazhduar isha shkeputur plotsisht nga kontaktet e vjetra dhe

read more »

Kiss me i'm a simpson

15 Day 1,874, 07:13 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentkejt e dini kush jom un ose shumica prej gjenerates tem
e pata hup pak udhen me pseudopatriota por prap se prap u ktheva ne mesin tuaj me mir von se kurre

ky jam un … read more »

EREPUB-TFIK

3 Day 1,850, 07:31 Published in Albania Albania Financial business Financial business

Doni te blini gold ?
bleni 10.4 gold

merrni 8 gold


read more »

HEYY

18 Day 1,822, 21:52 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Vëllezër e motra shqipëtarë … nuk mund ta besoj që një nënë SHQIPËTARE ka lindur një DJALË shqipërarë që ja bënë këtë gjë një Shqipëtarit të GJORË .

Kërcnimi i parë :

http://i.imgur.com/jIRLG.png

Në fillim nuk i besova që qenka kaq i fortë,

read more »

eShqiperia

7 Day 1,808, 05:00 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Shkurt edhe shqip po ju tregoj se tash e 5 muaj ne shqiperi ka me shum pasim nga njeri tek tjetri te presidentve se sa zgjedhje te lira qeverit vetem riciklohen nuk kemi grupe te reja njerzish esht e veshtir qe te ndrrohen shpejt pasi qe kan fut

read more »