Ambient on/off

Join the new world

 

eShqiperia

Day 1,808, 05:00 Published in Albania Albania by Tiger Ramadani

Shkurt edhe shqip po ju tregoj se tash e 5 muaj ne shqiperi ka me shum pasim nga njeri tek tjetri te presidentve se sa zgjedhje te lira qeverit vetem riciklohen nuk kemi grupe te reja njerzish esht e veshtir qe te ndrrohen shpejt pasi qe kan fut rrenjet thell kjo esht e pa mohueshme un flas nga analizat e bera jo nga preferencat esht shum turp qe ne nje loje te tregohemi te tille ne RL te mjeruar edhe ktu te till

 

Comments

eMcDreccY
eMcDreccY Day 1,808, 05:03

VoTe 1

DraKuLlaa
DraKuLlaa Day 1,808, 05:48

interesant : qe 5 muaj QEVERIA përsëritet u bë 'MONTON' gjithnjë të njejtit SUNDUES (ma marr parasysh nqse kan bërë mir apo jo për Shqipërinë).
Kam analizuar edhe un , dhe kal lexuar komentet kur SIMSPONASIT thonin : 'Presim që RILINDASI apo ARIUSI të kandidojnë për CP të ardhshëm do ken mbështetjen TON '
Tani që lind pyetja pse tani kundërshtojnë met'tmadhe RILINDASIN??

Simbas mendimit tim RILNDASI do ti fitoj zgjedhjet sepse shqipëria ka nevoj për njerëz DIPLOMAT .
ju falminderit !

DraKuLlaa
DraKuLlaa Day 1,808, 06:01

Gjithsesi edhe JONI djal i zoti ,,,,,, nqse arrihet marrveshje mes RILINDASIT dhe JONIT shqipërin do ta shihnit n*HAN

Fessti
Fessti Day 1,808, 18:14

ka sa po i blen qeto vota bre 😛

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,809, 01:29

pse a shum pot doken a une nasht apak kom po i kom kejt HALLALL jo me dallavere 😛

ujku76
ujku76 Day 1,809, 04:10

V

Erlindi
Erlindi Day 1,812, 15:04

v+s

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.