Ambient on/off

Join the new world

 

HEYY

Day 1,822, 21:52 Published in Albania Albania by Tiger Ramadani

Vëllezër e motra shqipëtarë … nuk mund ta besoj që një nënë SHQIPËTARE ka lindur një DJALË shqipërarë që ja bënë këtë gjë një Shqipëtarit të GJORË .

Kërcnimi i parë :

http://i.imgur.com/jIRLG.png

Në fillim nuk i besova që qenka kaq i fortë, mendova që bën SHAKA, por pas disa dite paraqitet një RUSS (nën hiijen e Shqipëtarit) në mesin e shqipëtarëve, dhe filloi të shkruaj ARTIKUJ RUSSIHT, dhe natyrisht që nuk munda ta duroj dhe komentova me fjalët :

What in FUCK do you want in Albanian , You never can make PTO beatch ….. e kështu diqka , pastaj pranova një PM nga ai RussianCommunist dhe pash që kishte shkura se çdo nga unë , diçka e tillë !

Dhe pas ngjysë ORE :

http://prntscr.com/jswjw

Nejse , pastaj hyra në FACEBOOK dhe pash që më kishte shkruajtur njëri me emrin : An Xhe Li No : https://www.facebook.com/anxhe.lino.7 (shikoni e paska FSHIRË FACEBOOKUN) , dhe shikova që kishte shkruajtur : A TË THASH QË DO TË RRËZOJ ME NJË GISHT ? dhe ma kish dëguar këtë FOTO :

http://i.imgur.com/cIiq4.png

Për më tepër vijon BISEDA :

http://prntscr.com/jsw3thttp://prntscr.com/jsw74


http://prntscr.com/jsw93


http://prntscr.com/jswcm

(DMTH ka hyrë në CHATIN e SERBIS dhe i ka këkruar edhe atyre që të bëjnë RAPORT)


http://prntscr.com/jswf9

Ju faleminderit dhe LAMTUMIRË shokeve te eREPIZ sepse sa të ket kësij lloj race SHQIPËTARi askush sdo të luaj këtë lojë (mbajeni mend këtë) ,

: : : : : i juaji eMcDreccY : : : : : :
 

Comments

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,822, 21:53

un tani u futa n fb dhe pash qe eMcDreccY miku im me kishte kerkuar qe ta postoj ket ne artikull

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 23:20

nderime mc! nje tjeter shok qe ndjek fatin e keq te gjithe atyre qe guxojne te kundershtojne klanin e erret qe qeveris ealbania!kush do ta ket tani rradhen per ban arius argiri apo rilindasi????mc ne artikulllin e tij kercenimet qe i beheshin te ulte koken i quante pune kalamajsh por jo qe nuk ishin te tilla !

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,823, 03:07

Arius, personi i njejte mka kercenu edhe mu, e shum persona tjere ! ( nese do te qoj prnt scr ).
Pse bre vlla, pa mar parasysh cilla osht tema,qka bohet qka zhvillohet,ti gjithqysh duhet me thon qeveria e ka bo kta, a je mir nkry, a mos je i smut psiqikisht (dyshoj shum nkete te fundit), nese je nje psikopat i jetes reale (si shum politikala qe jane nRL) ik shko mrrij diqka njeten reale,mos e humb kohen ktu, ose shko sherohu bej diqka..

nese mund te ndihmoj diqka,me shkruj mesazh

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 05:28

gameoverzz perpara me thuaj emrin tend qe ke patur ne kete loje dhe une te them se cili je dhe sa te vlen lekura! sa per ban e adminave nuk e di se sa eshte e rastesihme qe te gjithe ata qe guxojne te kritikojne apo mbeshtesin ata qe kritikojne qeveritaret e grupit dikur te ninos dhe qe sot njhen me kompania e kukullave simpsons marrin ban nga adminat! mund te te them nje liste te gjate o gameoverzzz! kur u futa ne loje nuk te mora leje ty dhe keshtu do te bej edhe kur te dal!

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 05:30

qe ju kompania e kukullave simpsonsave jeni trimat e kercenimeve on line (per aq sa mund te kercenojne kukullat simpsons!) kete e tregojne komentet qe keni bere ne artikujt e mi dhe ne ms personale! nese jo ti personalisht shoket qe ti mbron ! e pra me thuaj me ke rri te them cili je thote populli! derisa ju te mos perjashtoni nga grupi juaj ata qe kercenojne dhe ofendojne per mua ju te gjithe jeni bashkfajtor dhe po aq injorant sa edhe ata qe mbroni!
me respekt arius argiri!

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 05:35

ndoshta ky qe eshte bere shkak per banin e mc nuk eshte i grupit tuaj por ka marre shembullin qe ju keni dhene qe ke inat denoncoje tek adminat ,dergoji ms kercenemi,ofendoje,beja lojen te padurueshme duke i perseritur leje lojen ,leje lojen! jeni ju qe keni hedhur farat e spiunllikut dhe horrlikut mes shqiptareve ne kete loje! jeni ju qe mbroni njerez pa din e pa iman qe ofendojne si pa gje te keqe nga ajo qe shqiptari ka me te shtrenjte! Familjen! prandaj o gameoverzz nese nuk je perzier ne

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 05:36

ndyresin qe ca te grupit tuaj kane perhapur ne kete loje mos i mbro se behesh po aq fajtor sa edhe ata!!!!

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 05:38

dhe lista e atyre djemeve te edukuar dhe intelegjent qe kane lojen per shkak te ofendimeve dhe kercenimeve te disa kukullave te grupit tuaj eshte e gjate dhe nese ata do te ishin ne loje tashme do te kishin kaluar edhe nivelin 40! per kete arsye ja u kam thene dhe po ja u perserit ju jeni bere shkaktaret e falimentimit te shqiperise ne kete loje!

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,823, 06:20

ouuu, Arius seriozisht e kom vlla,nese nuk e ke dike qe te ndihmoje,tlutem kallzo vlla,vi special per ty edhe te ndihmoj se ki probleme mendore ( tpakten kshtu dukesh )...
Cdo ofendim/kercenim e raportoj normalisht,dhe e kom raportu edhe kete tipin ne fjale,e sa per Simpsons,te gjithe Shqipetaret e dijne se qfare kane bere ata per Shqiperine,nuk kom nevoj me dhon asnje koment e diqka tjeter,veq ti je aj qe jau humb vlerat.

Emrin ne loje e kom GameOverzz sepse po mundohem me lon lojen !

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,823, 06:20

do jap kontributin tim edhe kete muaj,sepse eshte muaj i shejte,dhe pas 28 Nentorit nuk besoj se do jem me ne kete loje, sepse kjo eshte edhe arsyeja pse po klikoj prap ne kete loje..

😉!

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 10:19

po perpara se ta ndryshoje si e kishe emrin???

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,823, 12:16

Bislim Precizi : )

Catatumbo
Catatumbo Day 1,823, 12:22

LoooooooooooooooooooooooooooooL diqaaaaa tu kesh 😃 mekto komente 😃

Erlindi
Erlindi Day 1,824, 06:02

shperndane ket artikull edh eune do te qes ket artikull per shokin time te cilin ja beren ban pa asnje arsyje

Brigo Corleone
Brigo Corleone Day 1,824, 09:47

Hahahahahahah o kushtrimzz i nderuar kushtrimzz,ti ma ke shpif lojen por edhe une do ta shpif sepse ti je nje nga ata kosovaret e mutit qe e quan veten mbret.Ti na ke percare neve.Une po te dua mund te fus rreth nja 50(mbase) nga jugu i shqiperise ne loje dhe ata te vejne perpara ty sepse ti me ato fjalet e bukura qe me thoshje ne chat,ishin te papara por nese i shikojne keta jugoret,ti iken per lesh.
Sa here qe futesha ne chat,kushtrimzz me jepte bann dhe ka 5 muaj qe kushtrimzz e ben kete gje

Brigo Corleone
Brigo Corleone Day 1,824, 09:49

kushtrimzz,mua do me behej qefi qe ikje ti dhe qe do lije lojen sepse keshtu fuqizohem me shume por megjithate ti je nga ata njerez qe nuk e di fjalen respekt dhe miqesi.Ti ngele duke na percare more.Ti me gjithe napoleon 54....Mbaje mend o ti kushtrimzz me gjithe napon se une kam per tju shkaterruar dhe sa te jem ne erepublik,do bej cte mundem qe mos te fitoni prape.

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,824, 12:47

kush po fol ?

Normal qe tkom bo ban nchat,sepse nje Shqipetar qe i bon raport nje Shqipetari vetem per ta demtuar dhe per ta larguar nga loja nuk ka vend ne Shqiperi,dhe nuk na duhen asi tipa te Shqipetareve..

e per tjerat nuk ja vlen me diskutu me ty djalosh ose balosh 😃

Brigo Corleone
Brigo Corleone Day 1,824, 12:59

kushtrimzz sigurisht qe nuk ja vlen dhe kesaj rradhe do keni nje sulm te plotfuqishem ne eShqiperi dhe ishalla te perpiqeni qe ti hiqni qafe serbet.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.