Ambient on/off

Edhe 1000 vjet

4 Day 1,802, 17:26 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Shqiptarve i duhen edhe 1000 vjet per ta kuptuar se qka esht qeveria apo qeverisja : normalisht esht sherbim, pegjegjsi, perkushtim ndaj popullit te tyre kurse tek ne ndodh kejt e kunderta 🙁 me vjen shum keq per gjendjen ton ne RL dhe ne

read more »

Missioni u permbush

2 Day 1,798, 23:39 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Ashtu siq premtova se do i kthej partin kryetarit te vjeter un e bera
dhe nuk dua te mirrem dhe sjam marr me aktivitet politik flm te gjithve per mirkuptimin

si dhe i uroj fat eMcDreccY kryetarit te vertet te asaj partie 😃
[img]https:/[/img]

read more »

Vemendje!!!

6 Day 1,796, 21:08 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Tiger Ramadani aktualisht kryetar i partis fronti kombtar shqiptar
ate dite kur ishin votime u futna ne ket parti per te votuar dike dhe te nesermit pash tek sa vinin mezazhe urime kryetar un as qe e kam ditur se kam qen kryetar ne ket parti as

read more »

Shqiperia etnike edhe në eRepublik

7 Day 1,780, 16:39 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

U bo qka u bo se di as vet veq shqipnia etnike u bo realitet 😛
[img]http://i1353.photobucket.com/albums/q665/Tiger_Ramadani/[/img]

read more »

Fyrom :o

1 Day 1,776, 21:58 Published in Albania Albania Financial business Financial business

Sot kam qeshur si kurre me pare pasi qe pash nje artikull ku thuhes se fylol they apo shkeli marveshjen sa her me par kan shkelur marrveshet me ne ata rrobqira dhe kta rrobqira kan vazdhuar me marrveshjet e turpit ma rrobqira se fyromsat jan ata

read more »