Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Laikraščio gimimas 1672 dieną
{Pažintis} - straipsnių serija apie eRepublik žmones. Klausimai beveik visiems vienodi tam, kad būtų įmanoma palyginti skirtingų žmonių požiūrius ir vertybes.
{Seimas} - savaitinės ataskaitos iš eSeimo.

{Pažintis} "Aš kaip ir visi – nors prie žaizdos dėk"

11 Day 1,790, 09:53 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentŠis senbuvis žaidėjas, jau kartą buvo pasitraukęs, tačiau vėl atgimė iš naujo. Vaidas pradžioje verslininkavo, vėliau įstojo į kariuomenę, galiausiai įkūrė Šaulius. Jis vienas pagrindinių dabartinėread more »

{Seimas} Kaip Lariox pametė batus arba antra savaitė Seime

15 Day 1,786, 13:44 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Antra savaitė Seime – vis mažiau ir mažiau susikaupimo ir sveiko proto čia. Tačiau, ką padarė Seimas šį kartą? Kalnų nenuvertė, o nutraukė TG dotacijų projektą, nesusimovė (dėkui dievui) su NE Vokietijai, daug ir aršiai pjovėsi diskutavo, read more »

{Seimas} Apie nuveiktus darbus ir nagų laką. Pirma savaitė

28 Day 1,779, 12:09 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Po Seimo rinkimų jau praūžė gera savaitė. Ir ką gi Seimo nariai spėjo per ją nuveikti? Nei daug, nei mažai: išsirinko naują Seimo Pirmininką, pradėjo taisyti biudžetą, atsisveikino su Seimo nariu, itin daug diskutavo dėl TG projekto keitimo ir read more »

{Pažintis} "Žmonių nemėgstu, bet su įdomesniais bendrauju"

17 Day 1,773, 07:12 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Jis – daugeliui pažįstama asmenybė. Beveik visi naujokai yra įspėjami apie jo egzistavimą šiame žaidime. Dvidešimt penkerių metų vaikinas penkis kartus buvo eLietuvos prezidentu, šiuo metu jau šeštą kartą sėdi URM kėdėje. Ruslanui ne kartą teko read more »

{Rinkimai} Ką išrinksime į Seimą?

24 Day 1,769, 12:25 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Seimo rinkimai jau ant nosies. Vienos partijos tyli, kitos jau išleido rinkiminius straipsnius. Šiame Jūsų laukia trumpi interviu su top5 partijų prezidentais apie partijų vertybes, tikslus, skirtumus ir siekius ateinančioje Seimo kadencijoje. read more »