Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Žmonių nemėgstu, bet su įdomesniais bendrauju"

Day 1,773, 07:12 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Jis – daugeliui pažįstama asmenybė. Beveik visi naujokai yra įspėjami apie jo egzistavimą šiame žaidime. Dvidešimt penkerių metų vaikinas penkis kartus buvo eLietuvos prezidentu, šiuo metu jau šeštą kartą sėdi URM kėdėje. Ruslanui ne kartą teko dirbti ir VRM. Jis buvo ne tik eLietuvos, bet ir eFilipinų, eRusijos bei eBaltarusijos ministerijose. Ateičiai planų neturi, nes kaip pats sako: „Esu pasiekęs viską“. Pokalbis su charizmatiška, ne itin patriotiška ir prieštaringai vertinama asmenybe gliookas II.



– Prisiminkime pradžių pradžią... Iš kur sužinojai apie eRepublik?
– Kartelį, kai dar gyvenau Klaipėdoje ir buvau vargšas studentas, išėjau į miestą su draugais alaus. Užsikalbėjome apie internetinius online žaidimus ir pasiguodžiau, kad žaidžiau žaidimą, kurio pagrindinis ekrano vaizdas panašus į picą. Pasipasakojau, kad man patinka ten diplomatija ir intrigos. Tada draugas su savo panele paskatino pabandyti eRepublik, mat šiame žaidime aš rasiu sau viską, kad tik pats norėčiau.
Po registracijos apsigyvenau Rusijoje. Žaidžiau ten metus laiko, šiek tiek buvau susijęs su kariuomene, ministerijomis, kol nesumąsčiau atsikraustyti į eLietuvą. Tada ir supratau, kad reikėjo anksčiau taip daryti! Čia žmonių mažiau, konkurencija mažesnė. O atvykęs čia, jau turėjau pakankamai patirties, todėl galėjau greitai iškilti ir pradėti mėgautis žaidimu. Sugaišti metai Rusijoje jau išblėso atmintyje...
Galima sakyti, kad tada ir užsikabinau. Žmonės, partijos, vis didėjančios galios, dideli pasiekimai, šlovė, praktikoje pritaikomi RL gabumai – visa tai geriausia motyvacija likti ir žaisti.

– Kokios buvo pirmosios klaidos? Neslėpkim, visi jų turėjom...
– Klaidos. Hm. Na ką laikysime klaidomis. Kai mane oficialiai išmetė iš partijos Rusijoje supratau, kad keiktis čia reikia žinoti kaip ir su kuo.
Kai gavau baną, nors iki šiol neišsiaiškinu už ką, supratau, kad nieko čia nepasieksi, kol nenusipirksi aukso bei nespjausi į adminų valią.
Kai faktiškai sunaikinau Rimtą partiją supratau, kad galbūt ir yra dalykai primirštami ar į juos nekreipiama dėmesio, bet yra dar draugai, kurių išduoti nebesinori ir prieš kuriuos dėl tam tikrų prasižengimų būna gėda.

– Priklausai LLS. Kodėl būtent šiai partijai?
– Esu buvęs RP, LNP, galų gale atsiradau LLS. Čia ta pati istorija, kada buvau eLietuvos URM, turėjau būti tuometinio CP įpėdiniu, o mane atsiskė iškelti į rinkimus. Nesigilinu, dėl kokių priežasčių, tai nesvarbu, bet neketindamas palikti LNP paprašiau mane iškelti LLS. Tada mane išmetė iš LNP, o aš perėjau į LLS. Taip aš LLS atsidūriau.
Šioje partijoje radau savo namus, jeigu galima būtų taip pasakyti. Jie pirmi patikėjo, kad aš galiu būti kažkuo, jie man suteikė palaikymo ir pagrindo. Ši partija niekada neatsisakė man padėti, visada rėmė, sunkiomis ir linksmomis akimirkomis.
Dėl šios partijos aš sielą pardaviau, paskutiniuosius metus visi joje yra man kaip vaikai, dedu visas pastangas išlikyti ją lyderių pozicijoje, įtakos zonoje. Pradėjus eiti PP pareigas LLS iškilo!
Ir, nepaisant to, kad ilgą laiką ieškau sau pamainos, nuolat siūlau permainas radikalias, kokių nuolat reikalauja kitų partijų atstovai iš mūsų, na niekaip negaliu atsiriboti ir tiesiog palikti partiečių.
Patys LLSiečiai labai malonūs, linksmi, nupušę žmonės, kurie supranta ribą tarp žaidimo ir RL. Jie supranta, ko čia atėjo ir kaip reikia linksmintis. Tai kaip aš neatrasiu kažko sau joje?

– Buvai daugkartinis eLietuvos prezidentas. Kokių savybių, Tavo nuomone, reikia turėti prezidentui?
– Prezidentui reikia kelių savybių: ištvermės, valios, kantrybės, diplomatinių sugebėjimų, organizatoriaus savybių, gyvenimiškos patirties, atsparumo miegui, atsparumo RL išoriniams dirgikliams.
Bent jau šių prireikė man. Manau nuo konkrečios asmenybės šis sąrašas keistųsi. Aš norėčiau tikėti, kad turiu bent dalį šių savybių. Pastangų nedėjau, tiesiog jos yra arba nelabai. Turint omeny, kiek kartų buvau prezidentu – matyt nesu beviltiškas.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime.
– Vilniuje dirbu vienos sėkmingos įmonės IT projektų vadovu. Tarp savo pomėgių dažniausiai įvardiju žmoną ir katę, o visa kita jau antraplanis reikalas, pati supranti.
Didelę dalį laisvalaikio skiriu muzikai. Esu itin sunkių metalo atšakų gerbėjas ir stengiuosi lankytis atitinkamuose renginiuose, o kompiuteryje esu sukaupęs įspūdingą kiekį atsargų.
Labai traukia futbolas, internetas ir informacinės technologijos. Domiuosi ir marketingu. Neseniai įsitraukiau ir į politinę veiklą RL.

– Apibūdink save kaip žmogų – kokių savybių turi?
– Savybių aš tikrai turiu. Kartais net nesidžiaugiu, jog turiu. Laikau save ne iš pilkos masės. Esu kritiško mąstymo būdo, gyvenime labai ramus, bet su geru humoro jausmu (dažniausiai kiek juodoku ir cinišku). Nesu maksimalistas, bet laikau save idealistu. Neseniai atsipeikėjęs supratau, kad pasidariau pakantus beveik viskam, bet kartu ir abejingumo atsirado. Žmonių nemėgstu, bet su įdomesniais bendrauju. Kitais esu linkęs manipuliuoti. Dažniausiai noriu visko iškart ir tuoj pat, nors neisterikuoju galų gale nieko nepešęs. Protarpiais jaučiuosi subrendusiu vyru, it mano tėvas, o kartais nesuprantu, kodėl vis dar norisi pasikarstyti medžiais, pažaisti slėpynių ar pasijuokti iš nieko... Tikriausiai ryškią ir laimingą vaikystę turėjau 😉

– Jei reikėtų apibūdinti save kaip gyvūną, kokį išsirinktum?
– Pirmiausiai atėjo į galvą mano mėgstamiausiai gyvūnas – vilkas. Vilku būti norėčiau, jeigu reikėtų rinkti kuo būti iš gyvūnu. Yra atveju, kai vilkas turėjo beveik žmogaus intelektą. Tai psichiškai labai ištvermingas gyvūnas, kuris gyvena bendruomenėje, bet kartu ir linkęs į individualumą. Manau tai šiek tiek primena mane. Plėšrūnas, vis dėlto. Greitas, gražus, itin gerai orientuojasi aplinkoje, negailestingas, saugantis savo artimuosius.

– Kokios trys vertybės tau yra svarbiausios gyvenime?
– Sunkus klausimas. Tokie verčia daug mąstyti, dvejoti. Man vertybės yra: šeima ir artimieji, pasirinkimo laisvė, savęs tobulinimas.
Kodėl šeima ir artimieji? Aš nežinau, bet nieko pakeisti negaliu. Tai žmogui yra svarbiausia. Kas žmogus yra be artimųjų?
Kodėl pasirinkimo laisvė? Negaliu labai aiškiai išsakyti minties, bet vos tik pagalvoju, kad kažkas gali man uždrausti rinktis arba nurodyti – manyje verda įvairūs jausmai ir virsta ne itin maloniomis mintimis.
Kodėl savęs tobulinimas? Todėl, kad be šio punkto žmogus yra daržovė. Neaišku kas jis, ką veikia. Savęs netobulinantis žmogus yra linkęs į degradaciją bei neįdomus kitiems. Vargu, ar neinvestuojant šiek tiek į save, galima palikti po savęs kažką, kas būtu svarbu ir vertinama.

– Ar esi toks pat žaidime ir RL?
– Na, esu ne vieną kartą sakęs, kad gyvenime esu visai kitokio būdo, požiūrių ir poelgių. Ramesnis, santūresnis, gal kiek labiau moralizuojantis. Turiu daug principų ir į viską turiu požiūrį.
Čia kitaip. Čia galima pabūti tuo, kuo nori, taip, kaip tik nori.
Aš manau, kad žaidimas turi teigiamas emocijas sukelti, antraip jo žaisti neverta. O daryti iš žaidimo realybę irgi negerai, nes kvepia kompleksais...

– Ar esi patriotiškas?
– Nemanau, kad esu. Tai pirmiausiai yra moralinis ir politinis principas, galbūt socialinis jausmas, kai mylima Tėvynė, kartais aukštinama. Aš neaukštinu. Ir Tėvynė man yra ten, kur man gerai. Kažkaip atsiminiau Šopenhauerio frazę apie tai, kad kai žmogui nebėra kuo didžiuotis, jis didžiuojasi tėvyne ir tautybe.
Nežinau, aš savo šaliai linkiu ko geriausio, pats kiek sugebu stengiuosi dėl jos gerovės, tik nežinau iš kokio jausmo. Tikriausiai iš to, kad stengiuosi ir dėl savęs.

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– F. Nyčė. Šis žmogus su savo filosofiją padarė perversmą moralės suvokime. Jis pirmasis paskelbė, jog "nėra jokių moralinių fenomenų, yra tik moralinis fenomenų išaiškinimas". Nemanau, kad jo darbai ir požiūriai yra visiems svarbūs ir pasiekiami. Man svarbūs, man nuostabūs.
Bet jeigu pratęsiant mintį, tai kai apturėsiu tokią laimę, istorine asmenybe, kuria žavėsiuos labiau už visas kitas, taps mano vaikų motina. Ir tai bus sąžininga.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– You suffer, but why it is my problem?

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Pasiimčiau Pantera7. Sala privalo būti apgyvendinta!!! 😃


Ankstesni interviu su: Lariox, iPSiArt, Migasss, Robinas, asirgitawe, Akviliutte, ZygaLTU, SealOfStar, Funnyte, Nukainotas, pararam, pokstasq, DrMonte, dSoKre [En/Lt]

Komentaruose laukiami pastebėjimai dėl interviu, taip pat galite siūlyti kitus piliečius, kuriuos norėtumėte pamatyti mano laikraštyje. Be to, siūlykite ir kitokio tipo straipsnius bei temas.

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉



Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)
Edgaras Mzk 5 Gold (Day 1738)
HEXaminas 2000LTL (Day 1761)

Ačiū JUMS!
Pašėlusio ateinančio savaitgalio!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

Funnyte
Funnyte Day 1,773, 07:41

Įdomus interviu. Tikrai.🙂 Labiausiai patiko, kad RL mėgsti moralizuoti.🙂

Sharass
Sharass Day 1,773, 07:49

Narcizas.

HEXaminas
HEXaminas Day 1,773, 07:54

Kaip visuomet, puikus interviu

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,773, 08:09

Vien del vilko respects:D

Udra
Udra Day 1,773, 09:16

Seniai lauktas. Šaunuolė ;😉)

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,773, 10:56

V

2n2kaz
2n2kaz Day 1,773, 14:25

Ten kur apibudinai save kaip gyvuna "cool" o7

Baneris
Baneris Day 1,773, 15:08

Vote kaip ir visiems 😉

Lari0x
Lari0x Day 1,774, 00:55

> Neseniai įsitraukiau ir į politinę veiklą RL.

O, ne!!!

vyygis
vyygis Day 1,774, 01:32

gliukas yra ok

Mykolas O
Mykolas O Day 1,774, 04:12

o kodėl įdėta pirmos komunijos nuotrauka daryta Kaune? 😃

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,774, 05:25

Iš pradžių beveik patikėjau eAgurkicho nuoširdumu,bet į pabaigą jis susipainiojo ir išsidavė.Keisčiausia,kad jis klauso gerą muziką.Šito tai nesitikėjau. ; )

MAGICGOKIS
MAGICGOKIS Day 1,774, 07:15

Del muzikos, tai pastebejau seniai is firminio 'o gal kerziuku patrypt?'

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,774, 08:04

MAGICGOKIS, tai gi tas pasiūlymas ne iš Gliooko nuskambėjo, Nebent kažką labai maišau..

pantera7
pantera7 Day 1,774, 13:41

Neaa.. čia Dariuko, besivadinančio save seru frazė. Taip žadėjo jis pasielgti, jei sutiktų gliooką myte..

MAGICGOKIS
MAGICGOKIS Day 1,775, 01:24

atsiprasau tada. sumaisiau kazka biski labai 🙂

helvetius
helvetius Day 1,775, 06:59

nu ir pagyrunas 😃 nesu is pilkos mases 😃 jei jau projektu vadovas tai jau ne is pilkos mases ::DD dvasios ubagas ir tiek 😃

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.