Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Laikraščio gimimas 1672 dieną
{Pažintis} - straipsnių serija apie eRepublik žmones. Klausimai beveik visiems vienodi tam, kad būtų įmanoma palyginti skirtingų žmonių požiūrius ir vertybes.
{Seimas} - savaitinės ataskaitos iš eSeimo.

(Ne)rimtai. Kodėl nėra balkono?

21 Day 2,236, 06:56 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment



Siurrealizmas (pr. sur – virš, réalisme – tikrovės, realybės) – XX a. III-V dešimt. kultūrinis, intelektinis, artistinis, meninis judėjimas. Kilo iš dadaizmo, kuris klestėjo Pirmojo pasaulinio karo read more »

{Pažintis} "Patriotiškumas ir Tėvynės meilė eina greta"

26 Day 2,232, 18:18 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment



Į žaidimą jis atėjo šiek tiek daugiau nei prieš metus. Jam jau teko padirbėti Seime,taip pat trumpai dirbo LKA mentoriumi. Trisdešimtmetis trumpam buvo ir į URM virtuvę įsisukęs. Visai neseniai tapo read more »

[NM][Medaliai] Už 1250 lavonų - 5 auksiniai!

22 Day 1,895, 07:48 Published in Lithuania Lithuania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pristatoma nauja straipsnių serija naujokams, tačiau bus įdomu paskaityti ir senbuviams. „Medaliai“ – tai kiekvieno medalio apžvalga ir keletas komentarų iš TOP5 Lietuvos pilietybę turinčių žmonių apie konkrečius medalius. O kad naujokams read more »

{Seimas} "Seimas eina!" arba rami Seimo kadencijos pabaiga

10 Day 1,894, 10:35 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Po vadinamojo „Seimo skandalo“, Seimo nariai parodė pasitikėjimą manimi ir išrinko mane į Seimo Pirmininkes. Nors mano kaip SP kadencija truko itin trumpai, tačiau šiokio tokio veiksmo buvo. Jį trumpai ir apžvelgsiu: Seimo nariai aptarė read more »

{Pažintis} "Patriotiškas žmogus turi būt toks kaip aš"

26 Day 1,864, 07:06 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Vaikinas į eRepublik užsiregistravo prieš du metus. Kažkada seniai šis žaidėjas buvo „Šaulių“ būrio vadas, priklausė LK HQ. Vaikinas buvo išėjęs kuriam laikui ir į two-clicką, tačiau šį mėnesį read more »