Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Laikraščio gimimas 1672 dieną
{Pažintis} - straipsnių serija apie eRepublik žmones. Klausimai beveik visiems vienodi tam, kad būtų įmanoma palyginti skirtingų žmonių požiūrius ir vertybes.
{Seimas} - savaitinės ataskaitos iš eSeimo.

(Ne)rimtai. Kodėl nėra balkono?

21 Day 2,236, 06:56 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSiurrealizmas (pr. sur – virš, réalisme – tikrovės, realybės) – XX a. III-V dešimt. kultūrinis, intelektinis, artistinis, meninis judėjimas. Kilo iš dadaizmo, kuris klestėjo Pirmojo pasaulinio karo read more »

{Pažintis} "Patriotiškumas ir Tėvynės meilė eina greta"

26 Day 2,232, 18:18 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentĮ žaidimą jis atėjo šiek tiek daugiau nei prieš metus. Jam jau teko padirbėti Seime,taip pat trumpai dirbo LKA mentoriumi. Trisdešimtmetis trumpam buvo ir į URM virtuvę įsisukęs. Visai neseniai tapo read more »

[NM][Medaliai] Už 1250 lavonų - 5 auksiniai!

22 Day 1,895, 07:48 Published in Lithuania Lithuania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pristatoma nauja straipsnių serija naujokams, tačiau bus įdomu paskaityti ir senbuviams. „Medaliai“ – tai kiekvieno medalio apžvalga ir keletas komentarų iš TOP5 Lietuvos pilietybę turinčių žmonių apie konkrečius medalius. O kad naujokams read more »

{Seimas} "Seimas eina!" arba rami Seimo kadencijos pabaiga

10 Day 1,894, 10:35 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Po vadinamojo „Seimo skandalo“, Seimo nariai parodė pasitikėjimą manimi ir išrinko mane į Seimo Pirmininkes. Nors mano kaip SP kadencija truko itin trumpai, tačiau šiokio tokio veiksmo buvo. Jį trumpai ir apžvelgsiu: Seimo nariai aptarė read more »

{Pažintis} "Patriotiškas žmogus turi būt toks kaip aš"

26 Day 1,864, 07:06 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Vaikinas į eRepublik užsiregistravo prieš du metus. Kažkada seniai šis žaidėjas buvo „Šaulių“ būrio vadas, priklausė LK HQ. Vaikinas buvo išėjęs kuriam laikui ir į two-clicką, tačiau šį mėnesį read more »