Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Patriotiškas žmogus turi būt toks kaip aš"

Day 1,864, 07:06 Published in Lithuania Lithuania by miestiete

Vaikinas į eRepublik užsiregistravo prieš du metus. Kažkada seniai šis žaidėjas buvo „Šaulių“ būrio vadas, priklausė LK HQ. Vaikinas buvo išėjęs kuriam laikui ir į two-clicką, tačiau šį mėnesį jis užima KAM pareigas, yra aktyvus ir pareigingas. Rokui taip pat yra tekę ragauti žurnalisto darbo, tačiau nuslūgus entuziazmui ši veikla baigėsi. Taip pat jis – dvylika kartų Seimo narys. Daugiausiai vaikiną galima sutikti skype pokalbių kambariuose. Pažintis su Noblu.

– Iš kur sužinojai apie eRepublik?
– Apie eRepublik pamačiau gladiatus forume. Buvo įmestas kažkieno ref linkas. Užsiregistravau ir likau čia. Turbūt svarbiausia buvo, kad čia galima žaisti už Lietuvą. Manau, dėl to ir likau. Vėliau sužinojau apie skype pokalbių kambarius, tai dabar man tai yra įdomiausia žaidimo dalis.
Turbūt vienintelė klaida, kurią padariau, tai buvo nuolatinis kovojimas. Visur buvo rekomenduojama naujokams nekovoti, bet čia buvo ta dalis, kur vyko visas veiksmas. Visuomet stengdavausi sukovoti visas gyvybes.

– Kodėl vis dar žaidi?
– Nes gaila mesti, kai jau tiek laiko įdėta. Taip pat įdomu bendrauti su žmonėmis skype, kur galima pašnekėt apie viską.

– Kodėl pasirinkai SOL partiją?
– Tiesiog kažkas man pasiūlė į ją įstot, o kai įstojau, tai sutikau ten daug žmonių, kurių pagalba, žaidimas tapo lengvesnis.

– Esi KAM. Kokių savybių reikia turėti, norint sėkmingai dirbti šiose pareigose?
– Svarbiausia turbūt yra būti online kuo ilgiau, nes visas kitas reikalingas savybes gali su laiku įgauti. Praktiškai atėjau čia kaip naujokas, nes jau apie pusę metų nedalyvavau jokioje aktyvioje KAM ar LK veikloje. Pradžia buvo sudėtinga, nes nežinojau ką daryti, bet paskui po truputį, po truputį ir tiesiog automatiškai supranti ką kada reikia daryti, su kuo eiti pašnekėti ir t.t. Sunku tai paaiškinti, bet svarbiausia turėtų būt noras viską atlikti gerai, tada viskas ir gausis.

– Esi Ministras, tačiau atsižvelgiant į paskutinę apklausą Tu ir tarp nežinomiausių, ir vienas nepatikimiausių žmonių. Kaip tokią situaciją vertini pats?
– Atvirai sakant niekaip nevertinu. Galiu būti nežinomas galbūt dėl to, kad nesireiškiu spaudoje, o dėl nepatikimumo tai neturiu komentarų, nes man visiškai nesvarbu, ką apie mane mano tie, kurių nepažįstu. Yra žmonės, kurie mane žino – jų nuomonė man yra savarbesnė, nei įvairių anonimų.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime.
– Mano vardas Rokas, šiuo metu studijuoju. Taip pat noriu pridurti, kad man labiau patinka, kai žaidime į mane kreipiasi vardu, o ne nick‘u, tiesiog maloniau skamba.
Ankščiau aktyviai sportavau, tačiau dabar nelabai turiu sąlygų, tai kol kas aktyviausias mano hobis yra futbolo ar krepšinio varžybų žiūrėjimas per TV. Šiaip esu gana paprastas žmogus, nelabai kreipiu dėmesį į nepažįstamų žmonių nuomone apie mane. Taip pat mėgstu ir karts nuo karto patraukti ką nors per dantį.

– Apibūdink save kaip žmogų – kokių savybių turi?
– Kaip ir sakiau esu paprastas žmogus, mėgstu tvarką, bet nemėgstu tvarkytis. Nesu užsispyręs, nemėgstu pyktis, nebent azartas pagauna pasižiūrėti kas bus, o paprastai tai duodu kelią varžovui ir lieku su savo nuomone. Vistiek ginčai nelabai ką išsprendžia, tiesiog laiko gaišimas.
Neigiamų savybių manau neturiu, bet geriau reiktų klausti aplinkinių, nes gal tiesiog jų nepastebiu.

– Jei reikėtų apibūdinti save kaip gyvūną, kokį išsirinktum?
– Tikriausiai norėčiau būti leopardu, nes jie greiti, bei gerai atrodo, o man patinka greitis.

– Kokios trys vertybės Tau yra svarbiausios gyvenime?
– Sąžiningumas, todėl, kad aš pats nesu melagis, taip pat nepatinka kai kas nors man meluoja, tai tiesiog erzina labai.
Draugiškumas, nes tai padeda susipažint su žmonėmis, susirasti draugų. Taip pat su draugiškais žmonėmis malonu bendrauti.
Ir tikriausiai svarbiausioji yra žodžio laikimasis. Man tai padeda padaryti bei atlikti svarbius reikalus. Nesu labai punktualus, bet kai duodu sau žodį, tai būtinai jį įgyvendinsiu.– Ar esi toks pat žaidime ir RL?
– Tikrai nesu toks pat. Kaip man sakė vienas žmogus, esu chameleonas – prie visko galiu prisitaikyti.
Mano tikrą veidą mato tik draugai. RL nemėgstu visai trolinti, o žaidime tai visai įdomu, todėl čia turbūt yra didžiausias skirtumas.

– Kokias savybes Tau padėjo išsiugdyti žaidimas, kurių neturėjai RL?
– Turbūt kompiuterinį raštingumą. Tikrai jo neturėjau, nes tiesiog nereikėdavo niekad niekur rašyti daug, bet per tą laiką, kurį prabuvau čia, tai jau spausdinu manau tikrai greitai, ir tai praverčia daug kur.

– Įsivaizduok du dangoraižius. Tarp jų ant stogų padėtas 10cm pločio metalinis strypas. Dėl ko ryžtumeisi pereiti tuo strypu?
– Tikriausiai dėl to, kas man būtų labai svarbu. Konkrečiai negaliu pasakyt, nes labai sunku į tokį klausimą dabar atsakyti, bet faktas, kad eičiau.

– Ar esi patriotiškas?
– Manau, kad esu patriotiškas. Giedoju himną, kai tai daroma, yra atvejų kai esu padėjęs nepažįstamiems žmonėms, nevarau ant savo valstybės kaip čia blogai ir pan.
Manau, kad patriotiškas žmogus imsis veiksmų, kad pakeistų valstybę, o ne tiesiog tuščiai bumbės, kaip čia blogai. Manau, kad patriotiškas žmogus turi būt toks kaip aš 😃

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– Tokios asmenybės neturiu, nebent Sabonį būtų galima laikyt tokiu. Tai turbūt žmogus, į kurį noriu lygiuotis, dėl jo charakterio. Jis yra nugalėtojas, aš taip pat siekiu tokiu būti.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– Neturiu tokio posakio, bet man labai patinka frazė iš filmo „Ratai“: „Kaip kulka šauna, kaip sviesta pjauna“ – čia pas mane ji pasąmonėje kažką reiškia, bet konkrečiai negaliu pasakyti.
Tik jaučiu, kad ji man kažkokia svarbi.

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Vilkdalgį. Vien iš principo vilkdalgį dėl jos pozicijos 😃
O jeigu rimtai, tai todėl, kad Vildalgis yra viena seniausių žaidėjų eRepublik ir manau, kad su ja būtų įdomu bendrauti negyvenamoje saloje, nes dabar tai ji mane gąsdina.Ankstesni interviu su: Lariox, iPSiArt, Migasss, Robinas, asirgitawe, Akviliutte, ZygaLTU, SealOfStar, Funnyte, Nukainotas, pararam, pokstasq, DrMonte, dSoKre [En/Lt], gliookas II, Krienas, Zarg, SarunasTomasVaisieta, Tautis_LT , Udra, MindziussTolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉

Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)
Edgaras Mzk 5 Gold (Day 1738)
HEXaminas 2000LTL (Day 1761)
vilkdalgis 7 Gold (Day 1790)
MindeSuminde 1 Gold (Day 1795)
Geranoris 2000LTL (Day 1797)

Ačiū JUMS!Gražaus vakaro!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,864, 07:13

vote

Vorloniukas
Vorloniukas Day 1,864, 07:15

o7 Rokui!

Archi tektas
Archi tektas Day 1,864, 07:26

O čia tik eLietuvos žvaigždes kalbini, ar ateis eilė ir naujokam? pvz mane? : ))))

Funnyte
Funnyte Day 1,864, 07:29

Už kraštietį ir kaukes o7

Funnyte
Funnyte Day 1,864, 07:30

Archi, o nuo kada tu naujokas?

(wasntme)

miestiete
miestiete Day 1,864, 07:32

@Archi Tektas - daugiausia iš žinomų (nors Noblas ir vienas nežinomiausių pagal apklausą). Taip pat iš prieštaringai vertinamų, įdomių, itin aktyvių, kažką nuveikusių žaidėjų. Garbėtroškoms, kurie parašo: "Paimk iš manęs interviu, aš fainas", galiu iš karto pasakyti - tokie žmonės man neįdomūs. Eikit prašinėti kur nors kitur 😉

Archi tektas
Archi tektas Day 1,864, 07:32

Nejaugi naujienos taip greit sklinda...? 😁)

Archi tektas
Archi tektas Day 1,864, 07:34

Iš kur toks piktumas.... Biednas žmogus paklausė, ir dar gavo šlapiu skuduru per veidą. Nuo kada erepe tokie bajeriai vyksta : )))

EmuSV
EmuSV Day 1,864, 07:35

trolinti, o žaidime tai visai įdomu - už tai klausimai visokie apie ragus?!!!!! Rokai????? ;DDDD

Funnyte
Funnyte Day 1,864, 07:35

Anoks čia sklidimas, gi akis visi turim, tik gal ne visi matom.🙂

Adolf.H
Adolf.H Day 1,864, 07:39

Archi tektas, grąžink limoną

Noblas
Noblas Day 1,864, 07:41

EmuSV, ten rimtas klausimas buvo apie tuos ragus, toj vietoj tai nebuvo jokio trolinimo.🙂

EmuSV
EmuSV Day 1,864, 07:42

Vistiek nesuprantu, kodėl aš turėjau kažką žinoti apie tai ;////

LS HQ
LS HQ Day 1,864, 07:48

vote. Noblai tau padeka uz uzvakaryksti darba:)

Archi tektai, nesiparink. Negi vienas zurnalistas ant LT yra? Bent jau pats stengiuos kaip tik maziau pastebimus o ne tuos ka visi ir taip pazysta iki apsivemimo:D ,parodyti. Tiesa esu kariskis tai labiau kariskius akcentuoju. Tuoj paleisiu str per BI ir ten lyg tycia visas demesys musu mziesiems jauniems didvyriams skiriamas.😁.

malfame
malfame Day 1,864, 07:54

Už Roką o7

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,864, 08:13

o7

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,864, 11:25

Gerai, kad mazai zinomas, gerai, kad mazai patikimas ir siaip normalus zmogus.
p.s. del ragu, kad daugiau tokiu bajeriu nebutu, arba kreipkis i mane, surasiu ko nepametei.

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,864, 13:14

o/

gliookas II
gliookas II Day 1,864, 13:15

Tai kad ir zaidime nelabai trolinti gaunasi ponaciui. Kadaise buvo labai neblogas zaidejas, neblogas pasnekovas. Darbar yra kitaip.

ciucy
ciucy Day 1,865, 04:19

Paimk iš manęs interviu. Aš fainas.

miestiete
miestiete Day 1,865, 04:24

@ciucy Neimsiu ;DDD

Arijas
Arijas Day 1,865, 11:21

Visai įdomu:)

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,866, 01:50

"Patriotiškas žmogus turi būt toks kaip aš .. gailetis laiko ideto i beprasmybe,galeti imtis veiksmų ,bet tai kirstusi su snobo filosofija"prie visko prisitaikyti"... netureti asmenybes bruozu ,o nugaletojams pasamoneje giedoti himną ,...konkrečiai negaleti issakyti nuomones - "atrodo, man patinka greitis!... tikriausiai.. sunku dabar atsakyti - tai faktas".....ir manyti,..manyti,..manyti " ........ flegmatikas Rokas Noblas..... Miesčionka,.. gal turit daugiau filosofo Noblo kuriniu a? ....pokaledini galvos skausma nuima,geriau nei agurku rasalas

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,866, 04:19

Vilkdagis - puikus pasirinkimas 🙂

vilkdalgis
vilkdalgis Day 1,871, 15:46

vilkdalgis ne pasirinkimas, vilkdalgis lemtis. bet vilkdalgis renkasi dalgį, mes tą jau išsiaiškinom.

Akviliutte
Akviliutte Day 1,875, 15:33

ziauriai fainas interviu (((:

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.