Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Laikraščio gimimas 1672 dieną
{Pažintis} - straipsnių serija apie eRepublik žmones. Klausimai beveik visiems vienodi tam, kad būtų įmanoma palyginti skirtingų žmonių požiūrius ir vertybes.
{Seimas} - savaitinės ataskaitos iš eSeimo.

[LKA] Padėka

24 Day 1,863, 12:52 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentBrangūs piliečiai,

Sveikiname jus su praėjusiomis ir ateinančiomis šventėmis! Tegu visas šis metas jums būna pilnas gerų emocijų, draugų, na ir, žinoma, dovanų.

Kalėdų senelis šiais metais … read more »

{Sveikinimas} Eglutė skarota, už lango žiema (Papildyta)

12 Day 1,860, 15:42 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Gražiausia metuose šventė – Kalėdos jau ant nosies. Apie jas trumpai ir su palinkėjimais mūsų eRepublik merginos: Funnyte, [url=http://read more »

{Pažintis} "Nėra gražesnės vėliavos nei mūsų trispalvė"

12 Day 1,844, 06:15 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Dvidešimt dviejų metų vaikinas aktyvus žaidime jau ilgą laiką. Jam 8 kartus teko dirbti Seime, dvi kadencijas audituoja LTB, buvo ir ambasadorius eSlovėnijoje, ten dirbdamas parašė ne vieną dešimtį read more »

{Miniatiūra} Atėjo žiema

11 Day 1,838, 09:13 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentMan patinka, kai mėnulio šviesoje atsisveikina gervės su užmigusiais laukais ir klykdamos pasuka į tamsą. Žadėdamas prisiminimuose sugrįžti, išėjo ruduo su krintančiu lapų sūkuriu, su paskutiniu … read more »

{Pažintis} "Gerai, kad lavonai šaudyt negali"

26 Day 1,825, 16:24 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentGyvenimą šis žaidėjas pradėjo prieš tris metus. Pažaidė pora mėnesių ir pasirodžius Lanai jie išsiskyrė – charakteriai ir gyvenimo požiūris nesutapo. Dvidešimt vienerių metų vaikinas grįžo į read more »