Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Laikraščio gimimas 1672 dieną
{Pažintis} - straipsnių serija apie eRepublik žmones. Klausimai beveik visiems vienodi tam, kad būtų įmanoma palyginti skirtingų žmonių požiūrius ir vertybes.
{Seimas} - savaitinės ataskaitos iš eSeimo.

{Pažintis} "Šalia žmonos jaučiuosi katinu"

13 Day 1,810, 09:33 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentTridešimt dviejų metų vaikinas savo egyvenimą pradėjo dar v1 laikais. Iš pradžių buvo eilinis pilietis, kol neišsakė priekaištų tuometiniam KAM, kad trūksta informacijos apie karą. Po šitokios read more »

{Seimas} Gintarinių ledi darbas arba Seimo kadencijos pabaiga.

11 Day 1,807, 17:40 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Kadenciją Seimas užbaigė visai gražiai: blevyzgojo nedaug, o ir darbus kelis nuveikė. Galų gale išsidiskutavo dėl Ligoninių, sumažino iki minimumo New Citizen Fee, laiku paleido NE Baltarusijai ir pasirašė MPP su Estija.

LIGONINĖread more »

{Pažintis} "Sąžinė yra tiesa, nuo kurios nepabėgsi"

16 Day 1,806, 16:50 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentDevyniolikmetis Šarūnas žaidime yra pakankamai jaunas, tačiau jau spėjo padribėti ambasadoriumi Jungtinėje Karalystėje. Vistik svarbiausia jo ministerija išlieka VRM. Čia Šarūnas jau ne kartą dirbo read more »

{Pažintis} "Yra ir be manęs kam toje politikoje murgdytis"

8 Day 1,797, 12:28 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Kažkada seniai seniai, šis žaidėjas buvo pirmojo elitinio eLietuvos armijos KOP būrio vadu, teko ir Seime pabuvoti porą kadencijų, taip pat ePAR ambasadoriumi. Mantvydas nėra itin pasižymėjęs politinėje srityje, kaip jis pats sako: „esu read more »

{Seimas} Neklaužados, importo mokestis ir estiškas litas. Trečia savaitė

20 Day 1,793, 15:40 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis

Po paskutinio straipsnio apie Seimą, Seimo nariai matomai susigėdo. Spaminimo apimtys lyginant su kitomis savaitėmis sumažėread more »