Ambient on/off

Join the new world

 

{Seimas} Kaip Lariox pametė batus arba antra savaitė Seime

Day 1,786, 13:44 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Antra savaitė Seime – vis mažiau ir mažiau susikaupimo ir sveiko proto čia. Tačiau, ką padarė Seimas šį kartą? Kalnų nenuvertė, o nutraukė TG dotacijų projektą, nesusimovė (dėkui dievui) su NE Vokietijai, daug ir aršiai pjovėsi diskutavo, pasirašė keletą MPP ir blevyzgojo.

TG DOTACIJŲ PROJEKTAS
Vos pasirodžius straipsniui apie Seime nuveiktus darbus pirmąją savaitę, Udra paleido balsavimą dėl projekto sustabdymo neterminuotam laikui.TG dotacijų projektas sustabdytas neribotam laikui. Balsavo vos 19 Seimo narių iš 39.
Pikti dėdės ir tetos Seime taip nusprendė, o ką galvoja piliečiai šiuo klausimu?
Kviečiu diskusijai komentaruose.


LIGONINĖS
pokstasq: Jau ne kartą buvo mėginta priminti: LTB yra 24 ligoninės, ar nenorėtumėm dalies jų pastatyti?
axemas: Jas dar suportina eRepublikas?
ZygaLTU: Suportina
pokstasq: Jos tiesiog buvo pagamintos ir niekad nepastatytos.
DrMonte: O kas bus, kai pastatysim? Jau taip seniai mačiau tuos mygtukus.
pokstasq: Bus galima pasigydyti, jeigu kas puls.
TcTarget: Nebesu matęs kaip jos beatrodo online. Jei bus naudos, manau statom.


Paaiškinimas tiems, kurie galbūt nežino: ligoninė reikalinga tam, kad kareivis galėtų atstatyti sveikatos taškus, prarastus kovos lauke.
Šis pokstasq pasiūlymas taip ir liko kažkur pakibęs. Seimūnai?


MIKRO TW SU VOKIETIJA
Prieš keturias dienas Vokietija mums paskelbė NE. Įstatymas buvo priimtas.Atsakomasis NE buvo paleistas kaip galima greičiau, o nurodymų reikėjo laukti. Deja ne visi Seimo nariai kreipia dėmesį į nurodymus.
PILIETYBĖS, JELLY ARMY ir PJAUTYNĖS DISKUSIJOS
Prieš keletą dienų pažiūrėjau į suteiktas pilietybes ir iškilo klausimas – kodėl pilietybės suteikinėjamos be nurodymų?
Atsakymas labai paprastas ir džiuginantis: Jelly Army sugrįžta į Lietuvą ir pilietybių suteikimas yra visiškai ir pilnai suderintas su VRM.
Viskas čia būtų gerai, jei ne seimūnų karštas kraujas. Po tokio klausimo užvirė aršios pjautynės diskusijos, kurios prasidėjo nuo pilietybių, o baigėsi gliookas II išėjimu iš Skype pokalbių kambario:

Lurk: Pantera, ne pirmas kartas, kad duoda lls be vrm žinios; kaip kad ir pvz davę tau su gliooku kaip pabėgę buvot.
gliookas II: Duodant pilietybes buvo susitarta su VRM.
ZygaLTU: Girdėjau, kad VRM chate nebuvo kalbama, tai taip ir išėjo, o plius pasakyt tai normalu. Patys gi vis aiškinot, kaip aš su Seimu nesiskaitau. O dabar tą patį darot.
gliookas II: Tai, kad pas jus jeigu neateisi, kai pradedat šnekėt ir neaprėki, jūs prisimąstot, pasidarot išvadų, priskelbiat ant visų chatų ir dar straipsnyje užrašot.
ZygaLTU: Kas ką straipsnyje rašė?
Lurk: Pats kabinejatės be reikalo, Zyga normaliai paaskino kažkam, kad vrm taip nuspredus bus turbūt, o kimbat prie jo.
ZygaLTU: Nu tai atsakau tai pat, kaip man aiškina. Plius sakiau, kad lai VRM paaiškina.
SarunasTomasVaisieta: Tai paaiškinu, kad pantera7 prisiima visą atsakomybę kokia tik gali būt dėl jų ir man apie tai ji pati pranešė.
ZygaLTU: Viskas ok su ta armija; aš nieko prieš juos neturiu; tik jei klausinėja kodėl suteiktos CS, tai reiškia nebuvo pasakyta, nors turėjo būt.
Lariox: O nėra taip, kad visos pilietybės turi būti suteikiamos tik VRMui paskelbus per nurodymų chatą?
pantera7: Ne, nėra.
Lariox: Kodėl jūs pažeidėt procedūras? Aš protestuoju.
axemas: Kodel pvz gliookas gali iš karto sudaryti gerus santykius su tuo būriu, o aš ne? Jei kažko reiks, automatiškai jų pirmumas bus jam.
pantera7: Vaidai, paskaityk nuorodą, kur daviau anksčiau. Tas būrys čia jau buvo prieš ~ metus, kai Gliookas buvo CP, tai nuo tada turim gerus santykius, bet niekas netrukdo ir tau megzti tuos santykius su jais.
axemas: Taip aš pvz noriu susidraugaut su jais.
Udra: Vaidai, na kodėl jie kreipėsi į gliooką, o ne į tave, čia jau atsakyt negaliu. Esant reikalui gali pats kreiptis į VRM ir bus bandyta paskubinti šį reikalą (pilietybės išdavimą) ar kitaip suderinta.
axemas: O ateina LLS, daro ne pagal procedūras ir iškart viską apsunkina. O tai iš kur reikėjo žinoti, kad reikia čia kreiptis i VRM, kai visą laiką būdavo metami nurodymai?
pantera7: O kur tos procedūros aprašytos?
Browlis: Nustokit kaltinti LLS iš oro.
Udra: Jei nesikreipia ir neskubina ir neieško niekas, tada normalia tvarka esant galimybei išduodamos (duodami nurodymai)
pantera7: Kažkaip nuo seno taip budavo, dar kai VytautasLT budavo atsakingas uz pilietybes - parašydavo kam nors iš savų, kad duotų, o po to mums irgi reikėdavo klausti, kodėl suteikė be leidimų. Ir tada, tokių tragedijų nedarydavom... O čia, mat, procedūras pažeidėm, dar kažkas... Paklausėt ar buvo leidimas - išsiaiškinot, paaiškinom - viskas ok. Tai kam vėl čia iš nieko diskusijas daryti? Tada pritempinėti apie gerų santykių užmezgimą, dar kažką... Ne pirmas ir nepaskutinis atvejis, kai patys žmonės kreipiasi į VRM norėdami gauti pilietybę, ar piliečiai norėdami pagreitinti procesą kreipiasi. Taip procesas pagreitėja. Jei tie žmonės nesikreipia - tada suteikiama atsiradus galimybei. Reiks apsiimti ir aprašyti šitą tvarką oficialiai.
Lariox: Tai jūs bulboms suteikinėjate pilietybes, tai dabar jelly ne pagal procedūras suteikiat.
pantera7: Zyga - aš tik parodau, kad nevisur suteikiant pilietybes parašoma ir viskas... Kad ir money-boy irgi tas pats... Ir apie kokias konkrečiai procedūras Larioxai šneki..? Prašau jas parodyk.
Lariox: O sunku buvo normaliai padaryt?
pantera7: Nėra procedūros - nėra ir diskusijos. Manau logiška.
Lariox: Tai galima belenkaip ir belenkam suteikt?
gliookas II: Ką tu čia nusišneki. Visada taip buvo, kad asmeniškai tariasi ir suteikia su vrm kontrole. Jeigu neatsiranda po ranka kas nors, kas suteikt gali kai reikia - rėkiame seime. Nu visada taip buvo ir niekada problemos nebuvo; pats gavai pilietybe be tokio paliepimo.
Lariox: O iš kur man žinot tareisi tu ar ne?
pantera7: O jeigu kitam įdomu ar suteikta su leidimu - tai pasiklausia pas atsakingą asmenį vrm'e ir niekur problemos nėra.
ZygaLTU: Nu tai paklausė Seime, kur nesugebėjot pasakyt prieš viską: ir kai aš taip darydavau trolindavot. Šaunuoliai, tikrai ne hipokritai. Sveikinu LLS netrolina!
gliookas-II: ???
ZygaLTU: Tai gi tu taip sakei
Noblas: Lygint daugumai pažįstama lietuvį su užsieniečiu... nekažką...
gliookas II: Tu dabar apsimesk, kad nieko iš jelly nepažįsti ir kad jie nenusipelnę Lietuvai ir kad belenkam padalinta ir be VRM žinios.
Noblas:Jo, mes visi pažįstam jį. Juk dažnai spam chate reiškiasi. Neįmanoma neatpažint.
Migassss: O įsileisti svetimašlių būrį į Lietuvą tai gal reikėtų ir Seimo sprendimo? Visgi, čia ne pavienis asmuo.
gliookas II: O visas burys. Teisingai. VRM sprendžia - VRM leido. Aš suteikiau asmeniškai pilietybes žmonėms, kurie MILIJONUS inf už mus liejo ir buvo bene ištikimiausi mūsų draugai pačiomis sunkiausiomis minutėmis pastaruosius metus ar daugiau, kiek ten jų.
axemas: VRM privalo vykdyti imigracijos priežiūrą. Atsižvelgiant į situaciją, o įprastai - kas 2 - 3 dienas po pirmojo prašymo gauti pilietybę,pateikti žmonių sąrašą (su leidimu, ar draudimu išduoti eLietuvos pilietybę) eLietuvos Seimui (Seimo pirmininkui, SP pavaduotojui, užklausą pateikusiam Seimo nariui) ir CP. Iš vrm statuto. Ir diskusija ne kodėl, o kaip buvo suteikta.
Migasss: Aš nesiginčysiu dėl to, ar jie yra nusipelnę Lietuvai ir kaip. Tiesiog čia nėra pavienis asmuo, turime atsižvelgti į tai, jog priimamas visas būrys. Kiek jų ten? 10?20? Ir kodėl nebuvo pranešta?
ZygaLTU: Nes pranešt nereikia; pranešt turi tik CP, pvz. Aš, nes kitaip CP durnas, o su Seimu visada viskas ok. čia SOL 2-clickas daugiau reiškias nei jūsų naujokai, gliookai, fail, pripažink
gliookas II: Aš kažko nesuprantu, iš ko jūs čia tragediją darote?
ZygaLTU: Iš to, kad suvarei čia 2-clicką. SOL 2-clickas bent ne durnas.
gliookas II: Pala, čia kaip dabar šitai išsivartė iš pokalbio apie VRM??? Tu gal *pypt* baik čia visur lls kišt ir nesamones šnekėt.
Migasss: Žygimantai, prašom nenaudoti epitetų, kurie būtų kaip nors susiję su partijomis
gliookas II: Kažkokie jūs jau nebejuokingi. Anksčiau na juokindavot, o dabar aš kažko nustebęs kasdien į jūsų sapaliones žiūriu, per visus chatus bėgiojat ir inksčiat.
ZygaLTU: Ką normalaus atvedei?
gliookas II: Zyga, o kę tavieji veikia???
Udra: Krypstat nuo temos - gausit pailsėt
gliookas II: Tokio, ko manieji ne
ZygaLTU: Kurie, parodyk man, nes man tai įdomu
pantera7: Zyga, tau šiandien provokavimo nuotaika?
ZygaLTU: Pas mus seniai, bet bent ne debilai.
axemas: Kai rinkimu statistikoj, tai LLs ten vos ne pirmoj vietoj, Bet kai čia kažką nuveikt.
gliookas II: Zyga, aš nelabai suprantu, koks tavo reikalas? ka noriu ta darau, ka noriu - ta vedu, o ko noriu ne. Nu koks tavo reikalas, *pypt*? rūpinkis tu savo reikalais ir atjebis tu nuo manęs vieną kartą. Nu taip visiškai. Ir nuo manęs ir nuo mano draugų. Aš juk prie tavęs nelendu? Nelendu. Nu tai ir laukais patoliau nuo manes.
Migasss: Ruslanai, nesikeik
gliookas II: Nu tai nervai nelaiko. Nu rimts *pypt* negyvai jau.
axemas: Aš tik norėjau bent vienam jelly suteikt pilietybę
ZygaLTU: Koks? Koks mano reikalas? Be to, kad privedi daunų čia? Hmm, pagalvokim...
gliookas II: This message has been removed
gliookas II: Pats tu daunas su savo karalienėm dramų
ZygaLTU: Aš tai tave užbaninčiau, jei galėčiau už tavo *pypt*
Lariox: Nebegaliu klausyt, ausys linksta
Migasss: Keikitės bent jau lietuviškai, besarmačiai, jūs
gliookas II: This message has been removed.
ZygaLTU: Nes *pypt* protą kai reikalas
Lariox: Rūpuže
ZygaLTU: Viskas ką moki, tai *pypt* protą: kaip ir su URM postu naudos – nulis o *pypt* lyg būtum genijus, nes tu turi ryšių
Udra: Pasilinksminot ? Gana gal jau ?
axemas: Jis genijus, ji palaiko visi mulciai
Noblas: Tai čia normalu Žyga, juk reikia pasauly ir klaunų
ZygaLTU: Matos per rinkimus kas jį palaiko, pamultna ir laimingas
gliookas II: This message has been removed.
ZygaLTU: Gliušai... Nervai nelaiko?
Lariox: Reikalauju mute glusui. Nebegaliu klausyt jo mongoliškų keiksmažodžių.
Moriarttis: Gyvenkime draugiškai. Negi katino leopoldo nežiūrėjot?
ZygaLTU: Papasakok kaip BY pasakei apie tai, kaip LLS už juos pabalsavo; *pypt* per šikną, kaip tau ir reik. Vienintelė nauda iš tokių....
Migasss: Klausykit? Pas ką dabar ,,masteris" stovi? Ką, negi nieko on nėra?
Udra: Kiek matau jau ramūs
[2012.10.09 00:09:02] *** [gliookas-II][r.g.] has left ***


Ir čia tik vienas pavyzdys kaip šią savaitę Seime buvo diskutuojama.
Beje, kiek mačiau gliookas II vis dar neįkeltas atgal į pokalbių kambarį.


MPP
Priimti keturi MMP ir vienas dar laukia patvirtinimo.Man tik įdomu, kas čia tas vienas(?) Seimo narys, kuris visada balsuoja priešingai? Nors, jam Slovakija visai patinka 🙂


BLEVYZGOS
Nepatariama žiūrėti nepilnamečiams ir silpnų nervų žmonėms
Lurk: medūzos

Noblas: Beje Udra, tu vyras ar moteris? Ar šiaip kažkas neaiškaus?
Udra: O ką, kabinsi ?
Noblas: Udra - moteriška giminė: Andy – vyriška tai nelabai suprantu. Moteris vyro kaily.
Udra: Padaryk iš Udros vyrišką giminę?
Noblas: Udra
axemas: Bebras
Noblas: Tai Udra yra Udra, o bebras yra bebras.
Sound fo Silence: O tai jis UDRAS pagal tavo logika?
Noblas: Tai čia mergina/moteris?


Lariox: Ir Šaro išmest iš seimo chato konstitucija nedraudžia
SarunasTomasVaisieta: Konstitucija nedraudžia susidegint


axemas: Atsiprašau
axemas: (hug)
SarunasTomasVaisieta: np
SarunasTomasVaisieta: (hug)
ZygaLTU: Gay


Noblas: *pypt*, šįkart pasimoviau ant tankų dalinimo.
Sound fo Silence: Ei, ei, čia seimas
axemas: Gi baigėsi darbo laikas. Dirbam tik iki 17h
Sound fo Silence: Na bent darbą simuliuoti megintumėte.


SarunasTomasVaisieta: mane sugadino VRM'e esantys LLS nariai.
ZygaLTU: geras pasiteisinimas. Užskaitau.
Kalnu Karabachas: Tave sugadino ilgas laikas be panos.


Apie politines partijas:
axemas: Kažkuo ji man primena LLS eRepo.
Dariukas: Ne, DP man labiau LMS kažkaip. Ne tiek pagal retoriką, bet pačią vietą politinėje sistemoje. Atrodo, kad tokie niekur per daug nelendantys, bet reikalingi, kai balsų trūksta. Pagal tą kampą tai grynai kaip DP.
axemas: LMS tai man primena tą partiją, kur mėgino kurti Šustauskas su Brazauskiene.
Dariukas: Ne, kur Šustauskas su Brazauskiene mėgina, tai čia kokie Lietuvos Žolininkai ar pan.


Vaicius: Pala, ne tu seminarijoje buvai?
SarunasTomasVaisieta: Buvau
Dariukas: Kodėl tik buvai? Mergaitę gražią užmatei?
SarunasTomasVaisieta: Na kaip čia pasakius... Užmačiau prieš stojimą ir išėjau po pusės metų, bet ji tobula.
miestiete: Šarai ir vėl...
SarunasTomasVaisieta: Agne, nereikia.
Vaicius: Vatatai, tobulesnė už patį pačiausią.
miestiete: Šarai, susiimk.
Dariukas: Tvardykis, jaunuoli.


Lariox: Karoce turi būti diktatūra ir aš turiu būti CP. Tada viskas bus normaliai.
Nukainotas: Lariox, pritariu, tik pataisau viena smulkmeną: aš turiu būti CP.


Apie klubus:
Lariox: Aš ten batus vieną kartą pamečiau žiemą.
Moriarttis: Išties, gi taip paptasta pamesti batus
ZygaLTU: Kaip sugebėjai?
Lariox: Va šito nepasakysiu; Aš tik iš ryto atsimenu kaip gražiai pėdsakai prie namu ant sniego atrodė.
Lariox: Tokie su pirštukais.

Lariox: Nukainotas nuo birželio piliečių sąrašą daro. Jau sakė įpusėjo.
Dariukas: Kitais metais baigs gal.
axemas: Ir kazino jis ten kažkokį darė. Bet kažkaip nemačiau baigto.
Lariox: Kazino? Aš žinau tik kapines. Dar viešnamio verkiant reikia.

Be viso šito seimo nariai šią savaitę dalinosi virusais, kalbėjo apie RL Seimo rinkimus ir partijas, apie bobutes su rožančiais, išsiaiškino kuo skiriasi katekizmas, maldaknygė ir biblija, aiškinosi ar Kubilius gali būti politiku, buvo keletas apsižodžiavimų dėl ePrezidento rinkimų ir galiausiai aptarė kokią įtaką naujos taisyklės dėl RW padarys žaidimui.


Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉


Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)
Edgaras Mzk 5 Gold (Day 1738)
HEXaminas 2000LTL (Day 1761)
ZygaLTU 4.05 Gold (Day 1779)

Ačiū JUMS!
Didžiuojuosi tais, kurie sugebėjo perskaityti viską iki galo.
Iki kitos savaitės!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

pokstasq
pokstasq Day 1,786, 13:58

kas per TG dotacijų stabdymas??? Nepaskaitinėk chato pora dienų ir jau nesąmones išdarinėja. Tikiuosi, kad to nebus ir kitos akcijos metu bus dotuojama, kaip kalbėjom su Mindzium tik nemokamam treniruočių centrui pasikelti iki q3 arba q4 (dalis, o ne visa suma!).

Lurk
Lurk Day 1,786, 14:00

Beje, kiek mačiau gliookas II visdar neįkeltas atgal į pokalbių kambarį.

naujajame (beje gliooko redaguotame) statute :
11 straipsnis 5.1:

5. Seimo nariams pokalbių kambariuose draudžiama:

1) nesusitarus su Seimo pirmininku pasitraukti iš pokalbių programų;

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,786, 14:33

turiu ne šiaip VRM ministrą, o beveik šventiką! beat that! tai klokit visi jam savo nuodemes kaip per išpažintį ir gal jūs būsit išganyti!

Udra
Udra Day 1,786, 14:35

Pokstai, seimas taip nusprendė, reiškias nieko nebebus. Projektas atnaujintas nebuvo, o senoji tvarka aiškiai nusakė procesą ir nukrypimams (duoti tik tokius ir tokiems) vietos nedaug. Beto iš ko? iš tų 400g esančių ltb ?

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,786, 14:38

Agne .... jus stebinat kaskart .... reportazas is "agrastu" klubo ... tokia drasa ir stiprybe merginai....atsizvelgent i turimus dvigubai didesnius privalumus, panaudos atveju jusu lyciai..yra tik stiprios asmenybes bruozas !.

Funnyte
Funnyte Day 1,786, 14:38

Et, sentimentai eSeimo blevyzgoms... Kiek teko matyt, tai nieks nepasikeitė.🙂

Sharass
Sharass Day 1,786, 14:42

Yra geras pasakymas... Neieškok šiknoj miltų. Tai labai tiktų axemo ir kitų smulkmenas krapštančių atžvilgiu

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,786, 22:24

Kodėl jūs pažeidėt procedūras? Aš protestuoju.>>>>>>> Jus esat visiski loxai

LS HQ
LS HQ Day 1,787, 01:46

mazvaikei jus.

gliookas II
gliookas II Day 1,787, 03:07

>mazvaikei

suauges ir issilavines jautiesi?

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,787, 05:46

"Tai jūs bulboms suteikinėjate pilietybes, tai dabar jelly ne pagal procedūras suteikiat."
10g/pilietybe siule, tai sakau palauksiu gal daugiau duos ^.^

"Koks? Koks mano reikalas? Be to, kad privedi daunų čia? Hmm, pagalvokim..."
Kaip sita turetume suprast?

DrMonte
DrMonte Day 1,787, 09:47

Ligonines statyti gali tik CP, gal todėl ir nutilo kalbos Seime. Reiks ryt primint.

gliookas II
gliookas II Day 1,787, 09:48

Tiesiogiai, hyperi. zyga mano, kad visi, kas ateina is LLS (isskytus aurima, asirgitawe ir udra) yra daunai seime

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,787, 09:54

: D
o7 Uz meduzas : D

lukasig
lukasig Day 1,787, 23:31

O tai tos TG dotcijos dar buvo dalinamos? Aš užsiregistravau po pirmų kalbų apie tai ir tai buvo askutinis kartas kai kažkas tuo klausimu vyko.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.