Ambijent uključi/isključi

HAJT MO SE ESHTE VETEM NJE LOJE!!!!

28 Dan 1,874, 06:34 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Kur zbulon se bankes se shqiperise per keq administrim i kane vene nje gjobe pre 2000 goldesh dhe mijra all...Me jan pergjigjur!
Ja paske ngene ti !
hajt mo se eshte vetem nje loje!
Kur Zbulon se rastesisht ministrat dhe komandnatet e Mu

čitaj više »

PA TITULL !!!!

19 Dan 1,867, 06:05 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Pergjigje Aqif Pashes dhe te gjithe pashallareve te tjere te medhenje dhe te vegjel!!!!!

Miku im e fillon artikullin qe me ka kushtuar http://www.erepublik.com/fr/article/pergjigja-ime-per-kolegun-arius-argiri-2184661/1/20#comments ( … čitaj više »

PRESIDENTET APO PRESIDENTUCET?????

33 Dan 1,865, 10:48 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Para disa minutash lexova komentin e nje shoku tone ne eAlbania ...
“Ueeeeeeeeee 1 sekond me...Ke kena President ne,se kom nja 4 jav qe snigjoj gjo...”
Pa dashje mu kujtuan thirrjet e malesoreve tane kur i kerkonin “kojshiut” qe kishte kullen ne

čitaj više »

ANTAR TE VETVENDOSJES ! VALLE A ISHTE KJO QEVERIA PER TE CILEN VOTUAT????

24 Dan 1,845, 06:48 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Mbaruam zgjedhjet presidenciale dhe edhe pse diskutimet mbi diferencen e vogel te votave qe ndanin kanidatin e Partise Vetevendosja Aenea (i mbeshtetur nga partia nacionaliste dhe aleanca kuq e zi) dhe kanidatit te Partise Revolucionare Lilo (i

čitaj više »

PER KE DO VOTOJME???

62 Dan 1,841, 12:09 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

E pra edhe pak ore do te votojme serishmi per presidentin e vendit dhe kesaj rradhe lista eshte e gjate dhe ne pamje te pare kjo duket se eshte nje gje shume pozitive .Ngjan se kohet e dikurshme kur kishim vetem dy kanidat kane shkuar pergjithnje.

čitaj više »