Ambijent uključi/isključi

KAMPIONATI BOTËROR I FUTBOLLIT DHE “SINDROMA E JENIҪERLLËKUT”

12 Dan 2,432, 12:16 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Tanimё qё kampionati botёror i futbollit ka mbaruar, mundemi tё meditojmё qetёsisht mbi njё nga çёshtjet qё gjatё zhvillimit tё tij ndezi aq shumё debate dhe emocione tё kundёrta .
Penalltitё? Arbitrimi? Mbytja e turpshme e “titanikut” Brazil?

čitaj više »

FALEMINDERIT I FORTLUMTURI IRENE!

21 Dan 2,391, 04:50 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

(Botuar edhe ne gazeten "KOSOVA SOT")

Kёto ditё politikanёt, gazetarёt dhe opinionistёt e tё gjitha ngjyrave dhe formave si tё kishin zbritur nga bota e pёrkryer e qiejve na u lebetitёn, qan dhe qurravitёn duke pёrdorur tё gjitha tipet e

čitaj više »

Fragmente nga libri !

28 Dan 2,252, 10:21 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Sё pari dёshiroj tju falenderoj tё gjithёve pёr urimet e juaja dashamirse pёr botimin e librit!
Duke qenё se shumё prej jush mё kёrkuan tju zbuloja diçka mё shumё mbi temёn qё trajton me ndihmёn e njё bashkёluftёtari te eShqipёrise botuam

čitaj više »

NJE LAJM NGA ARIUS ARGIRI...

70 Dan 2,226, 12:15 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize


Pёrshёndetje tё gjithё bashkёluftёtarёve tё eShqipёrisё !
Kёsaj rradhe po ju shkruaj jo pёr tё paditur apo kёshilluar presidentit e rradhёs apo pёr tё bёrё publik ndonjё skandal keqёqeverisjeje tё all publik (hahaha!!) por pёr tju dhёnё nje … čitaj više »

TURKOFILIA DHE HISTORIA!!!!

64 Dan 2,056, 00:05 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Shume muaj me pare shkruajta nje artikull ne te cilin keshilloja shqiptaret te mos beheshin vegla te asnje shteti te huaj sepse asnje i huaj nuk e donte shqiperine dhe as do te bente per shqiperine asgje nese nuk i futej ndonje gje ne xhep! Kush

čitaj više »