Ambijent uključi/isključi

NAPOLEONI VI NUK DO TA VEJ KANIDATUREN PER PRESIDENT! PERSE?????

81 Dan 1,776, 13:26 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Pas disa ditesh zhvillohen zgjedhjet per presidentin e ri te vendit!
Dhe lajmi me i rendesihem i ketyre diteve nuk ishte ndonje beteje e fituar (Sepse shyqyr zotit duke qene se luftojme cepave me te humbur te botes nga Panxhabi ne Venezuele nga

čitaj više »

"PTO"!!!PO LUFTOJME PER SHQIPERINE APO PER....?

191 Dan 1,773, 05:21 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Sapo zgjedhjet aq te shumepritura mbaruan qeveria na njoftoi se gjendemi perpara nje rreziku te ri shume te madh!
Rrezikun qe mund te sulmohemi nga i mistershmi PTO!
Nderkoj qe Europa reale dridhet nga frika e te mistershmit SHPRED ne ne lojen

čitaj više »

MBI SHQIPTARET QE LUFTUAN NE BETEJEN E PLEVNES .

27 Dan 1,744, 14:56 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Sot nuk dua tju shkruaj kroniken e nje beteje te zhvilluar ne Bullgari ne eRepublik por per nje betej qe u krye ne te largetin vit 1877 ku ashtu si edhe ne betejat e Erepublikes shqiptaret ishin te pranishem!
Duke qene se shoh se kreret tane ne

čitaj više »

TE MESOJME NGA HUMBJA!

62 Dan 1,738, 06:02 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Humbja me Maqedonine na la te gjitheve nje ndjenje te hidhur zhgenjimi por nese do te jemi ne gjendje nxjerim mesime nga kjo humbje jam krejtesisht i bindur se shume shpejt do ti gezohemi edhe kenaqesise se fitores!
Dhe nuk mund te mesojme asgje

čitaj više »

LEXONI DHE VOTONI!!!!!

34 Dan 1,732, 07:48 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Zgjedhjet per kongres po afrohen dhe ndersa Shqiperia eshte e pushtuar dhe qe askush nuk di nese do te bejme nje lufte serioze per te çliruar te pakten nje territor ,nese aleanca ne te cilen bejme pjese EDEN ka premtuar apo jo ndihmen e saj dhe pas

čitaj više »