Ambijent uključi/isključi

QEVERIA E BAKALLEVE BEN TRASPARENCE!

20 Dan 1,884, 03:49 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Lajmet e fundit nga qeveria e Bakalleve!
Qeveria e bakalleve eshte trasparente!
Aq trasparente sa kur zbulohet se presidenti yne ishte i perfshire ne bisedime te fshehta me Malin e zi per ti shitur territoret tona per 50.ooo al (bisedime te

čitaj više »

NJE LUTJE PER SHOKET E MIJ NGA KOSOVA ,MAQEDONIA DHE MALI I ZI!

45 Dan 1,882, 11:23 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Duke qene se nga pseudo patriotet tane te qeverise bakalle te kryesuar nga Labern ne lidhje me artikullinhttp://www.erepublik.com/it/article/tradhetaret-e-kombit-apo-tregtaret-e-kombit--2193112/1/20 dhe http://www.erepublik.com/it/article/qeveria-e-

čitaj više »

QEVERIA E BAKALLEVE SHQIPTAR JU NJOFTON!

43 Dan 1,882, 06:39 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

NJOFTIM PER SHITJEN E TROJEVE SHQIPTARE!
SHITET PLAVA ,GUCIA, PER VETEM 50 MIJ ALL!
NESE DESHIRONI TE BLENI EDHE HOTEN DHE GRUDEN
DO JU BEJME NJE ULJE CMIMI PREJ 50 % DHE SI DHURATE DO TE KENI ULQININ!
P.S.JEMI TE HAPUR PER BISEDIME EDHE
čitaj više »

TRADHETARET E KOMBIT APO TREGTARET E KOMBIT?

19 Dan 1,881, 06:29 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Shpesh here ne kete loje eshte keqperdorur dashuria per atdheun nga ministrat tane te perjetshem te cilet e kane shperdoruar per te hedhur balte mbi te gjithe ata qe kan guxuar te ngrejne krye per te kundershtuar keqqeverisjen e shtetit shqiptar

čitaj više »

HAJT MO SE ESHTE VETEM NJE LOJE!!!!

28 Dan 1,874, 06:34 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Kur zbulon se bankes se shqiperise per keq administrim i kane vene nje gjobe pre 2000 goldesh dhe mijra all...Me jan pergjigjur!
Ja paske ngene ti !
hajt mo se eshte vetem nje loje!
Kur Zbulon se rastesisht ministrat dhe komandnatet e Mu

čitaj više »