Ambijent uključi/isključi

NINO! NAPO! TE LUTEM ME FAL !

42 Dan 1,952, 13:36 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Siç besoj e keni lexuar ne http://www.erepublik.com/en/article/napoleon-54-mbi-largimin-e-presidentit-2234620/1/20 me trishtim te madh dhe me lote ne sy , morem vesh lajmin e hidhur te largimit te presidentit tone ne madherrishem ne drejtim te

čitaj više »

KU PO SHKOJME? PRESIDENTI,EDENI,GREKET ,SERBET DHE NE!

67 Dan 1,945, 07:41 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Dy muaj me pare ,shoku im Kris Hasa i mirenjohur si krijues i Partise Nacionaliste i cili tashme ka braktisur partine qe e mbarsi me duart e tij tij te vogla ne emer te nje ideali te madh siç eshte bashkimi kombetar ,publikoi nje artikull ne te

čitaj više »

PAS MONOTONISE SE MUAJIT TE SHKUAR "PATRIOTET" NA FTOJNE TE ARGETOHEMI!

74 Dan 1,938, 05:11 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Ja se çfare na shkruan sot zedhenesi i ministrise se jashteme, miku im ArlinDX, ministri qe nuk mund te mos theksoj se drejtohet nga miku im ish presidenti kushtrim dhe portofoli i im i humbur qe eshte zevendes minister i jashtem http://www.

čitaj više »

çFARE MUND TE BEJME PER KOSOVEN NE KETE LOJE?

53 Dan 1,918, 01:05 Objavljeno u Albania Albania Analiza ratovanja Analiza ratovanja

ÇFARE MUNDEMI TE BEJME PER NJOHJEN E KOSOVES NE KETE LOJE?
Sigurisht se pari duhet te sqaroj se eshte e kote te vazhdojme me organizimin e referendumeve sepse te jemi te ndershem edhe shume nga lojtaret qytetar te vendeve ata qe ne kete loje i

čitaj više »

GREKU I SIMPSONSAVE!!!!!!!

15 Dan 1,893, 10:14 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Kur ne zgjedhjet e fundit presidenciale kryetari i partise Nacionaliste dhe ish avokati i veteshpallur i popullit shoku im Krisi i cili premtoi venien e drejtesis mbi qiell edhe mbi dhe goditi si Zeusi me rrufet e artikullit te tij disa

čitaj više »