Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

eLatvijas Prezidenta oficiālais laikraksts / The official newspaper of the President of eLatvia

Diktatora Vecgada uzruna tautai (31.12.2015)

21 Day 2,963, 05:16 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Sveika tauta!!

Mani sauc Latvian Destroyer un mani šodien iecēla par eLatvijas Republikas diktatoru.


Ka jau visi pamanīja, pēc demokrātijas atkal tika ievesta preventīvā diktatūra. Valdība nolēma - tiklīdz tā tiks ieviesta ar Latvijas

read more »

[CP] Aktualitātes no Prezidenta

12 Day 2,929, 15:59 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis

Sveiki, eLatvieši! o7

10 dienas man ir bijis tas gods pabūt pilnvērtīga Valsts Prezidenta amatā. Vēlos pateikties KristapsM9 par šo iespēju (viņš ieviesa demokrātiju, kā rezultātā kļuvu par … read more »

[CP] Ziņas no Prezidenta

31 Day 2,921, 17:13 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis


Sveicināti, eLatvieši! :)

Pirmām kārtām, vēlos izteikt pateicību tiem, kuri mani virzīja un ievēlēja šajā amatā. Kaut arī vairākkārtīgi biju uzsvēris, ka līdz decembrim man RL ies … read more »

[CP] The Baltic Treaty | Baltijas Līgums

22 Day 2,833, 04:08 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisMēs – Latvija, Polija, Somija un Zviedrija – visas dalām kopīgas intereses, dzīvojot ap Baltijas jūru, un mums katrai ir pa kolonijai Baltijas jūras krastā, kurā mēs vēlamies nodrošināt un garantēt read more »

[CP] Plāni augustam/septembrim

12 Day 2,827, 09:06 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Pēc pāris mēnešu prombūtnes esmu atgriezies diktatora amatā, un ir pāris plāniņi kā mazināt „spriedzi sabiedrībā” dēļ BH celšanām un nevarēšanu sist uz maksimālo potenciālu. … read more »