Visam pienāk beigas

Day 3,906, 07:22 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja

"Visam labajam un arī sliktajam pienāk beigas."
Ar šādu tekstu iesākšu savu pirmo un pēdējo šī sava termiņa rasktu.Albānija - Luiziāna

Sāksim ar nelielu ieskatu tajā kas ir noticis pēdējo 5 mēnešu laikā - neilgi pēc manis ievēlēšanas kā eLatvijas CP, tika sarunāts TW ar Albāniju un pāris nedēļas ieguvām papildu TW, kur smelties zeltu. Kamēr mēs trenējāmies notika masveida, labi plānota un vienota ēģiptiešu, horvātu, ungāru, taizemiešu, maķedoniešu un vēlāk jau arī bulgāru un lietuviešu invāzija Amerikā. Brīdī, kad tika saprasts, ka Pacificai nav pa spēkam caur MPP kaujām palīdzēt Amerikai tika nolemts masveidā lidot uz Ameriku un aci pret aci cīnīties tur. Mūsu piezemēšanās vietas diezgan raiti pirms paspējām pacelties ieņēma Slovēnija un mums nekas cits neatlika kā piezemēties Luiziāna, kur arī mēs bijām vairāk nekā 2 mēnešus. Lidojums uz Luiziānu mums izmaksāja mūsu TW ar Albāņiem, jo tika sagaidīta lielāka pretestība, lai nosēstos un tika nolemts visus spēkus organizēt uz nosēšanos.Bulgārija - Hokejs - Venecuēla

Laiks ritēja, mēs turpinājām cīnīties savos 3 TW (Beļģija, Lietuva, Ukraina) līdz Argentīna un Čīle izdomāja apciemot Igauniju, lai iespējams tiktu klāt Krievijai, Somijai un mums, bet viņi ar Bulgāru palīdzību tika padzīti no Igaunijas, bet Bulgāri izdomāja un vienojās ar igauņiem, ka labprāt paliktu, kas savukārt mums deva iespēju atvērt vēl vienu TW. Tā mēs turpinājām vākt zeltu mūsu 4 TW līdz pienāca ceturdaļfināls hokejā, kad beidzot notika kaut kas interesants un tika ierosināts NE pret mūsu sabiedroto Zviedriju. Visiem viss bija skaidrs, nekas slikts nenotika, līdz Venecuēla nenopirka arī biļetes uz Zviedriju (viņiem laikam tur ļoti patīk, ja katru mēnesi aizlido, nosēžas, un dodas prom). Izdomājām šoreiz palīdzēt viņiem un pieteicām NE Venecuēlai, kas beidzās ar ultimātu no horvātiem, lai ļaujam viņiem pašiem izkauties. Tā nu kārtējo reizi zviedri padzina venecuēliešus un viss bija ierastajās sliedēs.Robeža - d3900

Pēdējās dienās, kad horvātiem un viņu sabiedrotajiem sāka aizķerties viņu plāni un ar pārāk plašu okupācijas pārklajumu ar vien grūtāk noturēt vadību, Pacifica pieņēma lēmumu lidot atkal uz Ameriku un palīdzēt sabiedrotajam. Visiiem labi palicis atmiņā episkā nosēšanās: Latvijai pirms pacelšanās, jo likuma poieņemšanas vidū mums uzradās robeža ar horvātiem (Flanders - Wales), poļu pirmie divi raundi viss episks un kauja zaudēta 7 raundos ar KO, un visas pārējās lidmašīnas kaut kur virs okeāna palika. Tad nāca prettrieciens - pie mums izdomāja nolaisties piramīda, kura tika tikpat ātri kā polija uz horvātiju notriekta, pateicoties mūsu tankiem kauja nesagaidīja 8. raundu un beidzās pirmslaicīgi! Tomēr mums nācās nedaudz izmainīt ikdienu un visus pamatreģionus īslaicīgi atdot TW partneriem drošai glabāšanai.Kas vēl pa šiem 5 mēnešiem ir noticis?
Pilotu apgādes programma sasniegudi 1 gada vecumu.
Palielināts importa nodoklis mājām, lai ārzemnieki neizspiež vietējos no tirgus.
Pilotu pagāde ir automatizēta.
Kauju palaišana ir daļēji automatizēta (algoritms nav līdz galam noslīpēts, tāpēc vajag pirms katras kaujas ievadīt laiku cikos palaist).
Ir bijis daļēji pilnīgs klusums no valdības saistībā ar ierasto ikdienas rutīnu.Bez izpalīdzīgā premjera A. Rapax nebūtu spējis tik ilgi būt šajā amatā. Liels paldies!Veiksmi visiem un tiekamies kaujas laukā!
eValsts Prezidents inpoc1

Raksts iespiests d3906,
2018. gada 31. jūlijā