Pāris vārdos par aizvadīto

Day 3,730, 12:50 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja
Neliels komentārs par aizvadīto mēnesi:
Ir aizvadīts jau trešais mēnesis, kurā es ieņemu valsts galvenās amatpersonas amatu. Jāsaka, ka katru mēnesi, kaut kā tie darbi sokas pilnīgi savādāk, arī šajā mēnesī bija viss kas jauns - pirmkārt mēnesis sākās ar to, ka kā parasti jānoformē jaunā valdība. Diemžēl jau sākumā sākām jaunajā valdības sasaukumā strādāt mazākuma valdībā, bez Kultūras un Ekonomikas ministriem. Ja Ekonomikas ministra neesamību izjūt tieši tikai citi valdības istabas iemītnieki, kuriem ik pa laikam nākas pārskatīt dokumentus, kas nokrauti uz noputējušā Ekonomikas ministra galda, tad savukārt Kultūras ministra neesamību izjūt visa valsts. Mr.Matis mums tevis pietrūka.

Dažas dienas atpakaļ veicām veiksmīgu uzlidojumu Horvātijai. Tas tika darīts, lai palīdzētu ASV karā ar Horvātiju, kas tajā pat brīdī veica AS uz USA. Diemžēl jāatzīst, ka palīgi nebijām neko lieli un no gaidītās klopes tāds čiks vien sanāca jo Horvāri izvēlējās mūs pilnībā noignorēt. Par mums atcerējās tikai Rompers vien, kas izlika pus miljardu dmg. Diemžē, bet Taizemē mēs ilgi neuzturēsimies divu apsvērumu dēļ. Pirmkārt, Taizemē resursu bonuss ir tāds nevisai priekš mums simpātisks. Taizemē vienīgais mums interesējošais resurs ir gumija, bet tas atrodas zem FYRUM kontroles. Otrs aspekts ir pašreiz tur notiekošais - esot Taizemē kopā ar FYRUM sajūta iespējams ir tāda pati, kā zoodārzā lauvu krātiņā... Ir sācies RW un pret mums aktīvi sit un liek CO vietēja Taizemes/Horvātu komūna un arī FYRUM neskopojas ar dmg sitot pret mums.

Šajā mēnesī izdarītais:
Vispirms jau gribu pateikt, ka pašam sevi grūti no malas novērtēt, varu tikai subjektīvi pateikt, ka liekas, ka kaut ko jau darīju. Bet no malas citam jau būs labāk redzams, kas sanāca, kas nesanāca un kur vajadzēja vairāk pacensties. Protas, kā saka kurš gan sunim gan asti cels, ja ne pats tāpēc jau pāris vārdus jāpasaka ko izdarīju...
Centos daudz maz sekot līdzi kaujām, ja bija kāds svarīgi RW sūtīju atgādinājumus, lai uzsāktu laicīgi, atjaunoju MPP listi. Vairāk vai mazāk bet grozījos tepat kaut kur, tāpat tie, kas izmanto discordu gan jau būs ievērojuši, bet praktiski visu laiku esmu sasniedzams discord (ārā nekad nelogojos).

Pāris vārdos no izglītības ministra anteer:
Tāds tukšs mēnesis sanācis - spēlē nekas nav mainījies, tāpēc arī īsti nav par ko rakstus veidot. Pāris jaunie (daži nosacīti jauni) spēlētāji pie manis vērsušies ar dažādiem lūgumiem - visus esmu apmierinājis.
Bet par cik amata aprakstā noteikto neesmu izpildījis - arī algu neesmu pelnījis. Nākotnē vēlētos aktīvāku darbu no spēles izstrādātājiem, lai Izglītības ministram arī būtu darbiņš.

Kara ministra draivis sakāmais:
Labdien! Vispirms vēlos visus apsveikt ar veiksmīgu un vieglu piezemēšanos Taizemes džungļos! Ja atmiņa mani neviļ, šī ir pirmā eLatvijas kolonija D-Āzijā! Vienā no raundiem uzradās Leģendārais spēlētājs Rompers, kurš klusītēm pielavījās, lai izmēģinātu laimi - pārstumt sienu! Tas bija horvātu mēģinājums pārbaudīt mūsu modrību un potenciālu pretoties. Nekavējoties tika raidīts prettrieciens, kas izslēdza mazāko iespēju pretiniekam mainīt kaujas gaitu! Horvāti lieki neriskēja un turpināja koncentrēt visus spēkus ASV kaujā.

Par paveikto mēneša garumā:
Turpināju Accipitera iesākto jauno pilotu apgādes programmu "Gaisa maizītes". Tas ietver pilotu apkopošanu, finanšu aprēķinus, maizes iepirkumu /izdali un publicēšanu KM laikrakstā. Labi, ka tikai 1x nedēļā!
Tautieši arī tiek informēti par mūsu kaujām LV šautu sadaļā. Dažreiz gadās aizgulēties, bet tad kolēģi izpalīdz. Paldies par to viņiem!
Ik pa brīdim ir jāuzmet acis uz TW ar CO palīdzību, it sevišķi ar Ukrainu, jo viņiem vēl ļoti daudz ir jāpiestrādā pie organizētības. Dažreiz piepalīdz ĀM AunsxOM(casadeli) o7
Tas arī īsumā varētu būt viss. Paldies par uzmanību.

Gaidām komentāru no ārlietu ministra AunsxOM
Par spēcīgu uz stipru eLatviju
un uz tikšanos kaujas laukā!
Accipiter Gentilis