Valsts aizdevuma likums

Day 3,637, 06:19 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja
Piedāvāju pārrakstīt Valsts aizdevuma likumu, jo:
iepriekš pieņemto likuma redakciju realizēt dzīvē - iesniegt aizdevumu un to apkalpot ir ļoti saražgīti, tāpēc izejot no praktiskās pieredzes, ir sastādīts jauns likuma formulējums un darbības princips.

Piedāvātā jaunā Valsts aizdevuma likuma redakcija:

Valsts aizdevuma likums
Aizņemties var līdz 40k cc.
Aizdevumus izsniedz eLatvijas pilsoņiem.
Ikvienam spēlētajam, lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams galvotājs.
Par galvotāju var kļūt:
MU komandieri,
Otrie komandieri,
Kapteiņi,
Top 5 partiju prezidenti,
Valsts prezidents,
Oficiālo ministriju (PM, MoD, MoFA, G, MoE) ministri.
Aizdevums strādā pēc principa : aizņēmies naudu - atdod naudu.
Aizdevuma atmaksa jāveic 2 mēnešu laikā, 1 vai 2 vienādos maksājumos, tos ieskaitot valsts kasē. Ko aplieciena ar atbilstoši uzņemtu skrīnu.
Ņemot aizdevumu, starp aizdevuma devēju, aidevuma ņemēju un galvotaju tiek veikta vienošanās, par aizdevuma detaļām, šī vienošanās tiek publiskota, tāpat tiek publiskota arī aizdevuma atmaksa.
Izsniedzot valsts aizdevumu, kongress veic balsojumu, apstiprinot aizdevuma izsniegšanu aizdevuma ņēmējam un galvotājam.
Veicot aizdevuma atmaksu aizņēmuma ņemējam vai galvotājam jāuzņēm atbilstošs screens, kas apstiprina aizdevuma atmaksu un jānodod šis attēls valsts prezidentam vai prezidenta nozīmētajam aizdevumu administrējošajam spēlētājam (Governor).
Ja aizdevums (viss aizdevums,vai tikai daļa no tā) nav atmaksāts noteiktajā datumā, tad aizdevums vai tā neatmaksātā daļa kļūst par galvotāja parādsaistību.

Valsts prezidents:
Accipiter Gentilis