Ambijent uključi/isključi

Bashkohuni dhe ju .!!

31 Dan 1,978, 15:00 Objavljeno u Albania Albania Analiza ratovanja Analiza ratovanja2 Head Army tashme me nje kusht te ri qe te behesh anetar i MU-se ...

Duhet kaluar nje faze e veshtire por e domosdoshme per cdo person qe ka deshire te bashkohet me ne , te ece perpara dhe acc i tije … čitaj više »

Proud to Be Member of 2-HA

23 Dan 1,969, 06:34 Objavljeno u Albania Albania Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitku"2 Head Army" Ne vazhdimsi te artikullit te jonkastriotit i bashkangjitem edhe une falenderimit per te gjithe pjestaret e Mu-se tone , duke … čitaj više »

PR Mban qendrim !!!

27 Dan 1,965, 09:25 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Njoftojm te gjith anetaret e partis tone se nuk bejm pjese ne qeveri edhe asnji prej partis tone nuk do jete ne qeveri.

Ndersa per sa i perket lil serxhios ai nuk ben pjese me ne parti sepse po vepron jashte logjikes se partise ..

Si perfundim

čitaj više »

Per here te pare ne eShqiperi...

24 Dan 1,961, 07:42 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize


Per here te pare ne eShqiperi...

Zgjedhjet presidenciale po afrojne edhe pak ore na ndajne nga ato.
Dhe per here te pare ne kete loje (qe 1 vit sa jam une 😛 )te dy kandidatet jane miqesor dhe te drejtperdrejt me njeri tjetrin pra qe kane bere … čitaj više »

Rinia Shqiptare !!!

24 Dan 1,953, 08:07 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeShum popull I vojtur ka qene ky I joni nder shekuj me rradhe …
Por kurr I heshtur per liri e per memedhe .

Cercizi luftoi me pushke ne kra per te sjell lirin e memedheut , ai nuk ishte I vetem kishte … čitaj više »