Ambijent uključi/isključi

SPA & CETA & Allied Force

27 Dan 1,948, 08:56 Objavljeno u Albania Albania Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitku

Pershendetie trima dhe patriota .

Me date 20 te ketij muaji u mor nje vendim i rendeshishem per te krijuar nje Ushtri solide ne shqiperi .

Dhe perfundimi ishte ...

SPA & Ceta & Allied Force u bashkuan ne 1 te vetme .
Shum prej nesh nuk do

čitaj više »

***Partia Revolucionare***

93 Dan 1,944, 03:25 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Si fillim dua te falenderoj anetaret e partis Revolucionare qe me besuan edhe 1 here kryesimin e partis . Por as ne keto zgjedhje nuk munguan zerat ndryshe kjo tregon qe nuk jemi nje parti RRESHTORE si disa ketu ne eRep.

Ndryshe nga heret e tjera

čitaj više »

Ceta e Cerciz Topullit!

22 Dan 1,931, 12:59 Objavljeno u Albania Albania Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitkuCeta hap dyert serisht!

Ceta ka ne gjendje nje sasi te konsiderueshme furnizimi dhe hap dyert e saje per te gjithe atdhedashesit dhe patriotet qe te … čitaj više »

Presidenti ne fund te mandatit !

14 Dan 1,928, 05:35 Objavljeno u Albania Albania Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikučitaj više »

SPA & CETA

14 Dan 1,913, 14:27 Objavljeno u Albania Albania Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuSpecial Power of Albania shtepia ime .
Ceta endrra ime .

SPA & Ceta ecin te dyja krah per krah .

Une kam pas nje plan qe Ceten ta krijoj brenda SPA pra, ne njerin prej regjimenteve te SPA … čitaj više »