Ambijent uključi/isključi

Une po "KONTRIBUOJ". Bashkohu edhe ti

72 Dan 1,999, 05:04 Objavljeno u Albania Albania Financijsko poslovanje Financijsko poslovanje

Pershendetie te gjithve dhe urime per Fitoren .

Sic u be perpara disa ditesh nje bashkpunim i lojtarve me grubullimin e sasive mbi 10k arme te cilat iu dorzuan Cp .

Ju bej thirrje kush ka mundesi sikurse edhe me 10 all nuk eshte problem nuk ka

čitaj više »

Lavdi Deshmorve te KOMBIT

10 Dan 1,993, 03:38 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

JU KISH RRITUR NENA PER NJE BOTE RE, LULE MORE TRIMA QE RATE PER ATDHE!

Sot është dita e dëshmorëve. Partia Revolucinare përkujton me nderim dhe përkulet para veprës së atyre që me gjak e jo me fjalime patriotike, dëshmuan dashurinë e pafund ndaj

čitaj više »

Paranteza e punes .

31 Dan 1,983, 14:54 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Sic e dini kemi 20 dit qe kemi nje CP i cili trumbetoi me te madhe ndryshime drastike ne permirsimin e situates dhe me thene te drejten isha edhe une pro atyre fjaleve .

Bile edhe une trumbetova per te . Mirpo cfare ndodhi ne kete 20 ditesh ?

čitaj više »

Per nje qeverisje sa me te mire.!

38 Dan 1,981, 13:51 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Pershendetje miq e vellezer sic e dini un kam hedhur kandidimin per te qen president i ardhshem .
Dhe duke u nisur nga kjo fryme per te qen cp i te gjithve mora hapin tjeter qe te dal nga MU-a ku jam forcu e ku kam dhen mundin tim per ta cuar

čitaj više »

Shqiptar te Shqiperis Etnike !!!

15 Dan 1,980, 07:04 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeMbase eshte pak shpejt per te folur per zgjedhjet e ardhshme per Cp por them tia fillojme …

Une jam kandidati zyrtar i Partis Revolucionare …

Kam pak me shum se 1 vit ne kete loje dhe … čitaj više »