Ambijent uključi/isključi

***Partia Revolucionare***

18 Dan 2,207, 13:33 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Partia Revolucionare rikthehet ne arenen politike kesaj here e riorganizuar .
DO te tentojme te riaktivizoemi cdo dit e me teper .
Kemi besimin e plote qe do te arrijm ta rikthejm kete EMER atje ku e ka vendin dhe jo ta perbaltim duke e lene ne

čitaj više »

Faleminderit!

26 Dan 2,129, 14:39 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Faleminderit te gjithe atyre qe jane ne Partine Revolucionare nje pershendetje e vecante u takon atyre qe me votuan mua per kryetar ne PR.
Faleminderit gjithashtu te gjithe eshqiptareve te cilet ndihmojne ne zhvillimin e komunitetit tone.

čitaj više »

Partia Revolucionare

34 Dan 2,125, 05:52 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Anetar te nderuar te Partis Revolucionare.
Kemi nisur nje rrugetim goxha te gjate sebashku . Qe nga themelimi i kesaj partie e deri ne keto dit te arta te saj .
Per muaj me rradhe kemi qene forca e dyte ne kongres.
Dhe tashme krijuam nje

čitaj više »

Ministria e Imigracionit

16 Dan 2,122, 06:49 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaeShqiptar te eShqiperis Krenare .

Pershendetje Trima , sot ju bej thirrje te bashkoeni me eShqiperin dhe te mos rrini neper bote .

Une e kuptoj shum mire qe ju rrini per perfitime personale sepse … čitaj više »

Thirrja ime eshte nji, "Ja Vdekje Ja Liri "

12 Dan 2,105, 12:55 Objavljeno u Albania Albania Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku

Anullatos largohu me te mire
Lere Shqiperin e Lire
Se te kuq te bej me boje
Cerciz Topulli me thone
Jam ne Juge
Jam ne Veri
Jam Toske,Geg'e Malesi
Jam ne Lugin,Kumanov,Prevez e Ulqin
Jam kudo qe flitet Shqip
Ndaj largohu sa me pare
Jam

čitaj više »