Ambiente de fondo si/no

Poezi per Shqiperine dhe Shqiptaret

9 Día 2,054, 09:39 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Pasi shikoj cdo dite Shqiptare qe mbeshtesin te huaj dhe Shqiptare qe vendosin fene para kombit vendosa t'ua tregoj kete poezi te bukur dhe shume domethenese te Pashko Vases.


Por sot, Shqypni, pa m'thuej si je?
Po sikur lisi i rrxuem përdhe,

leer más »

[AMP]Prezantimi

42 Día 2,042, 01:54 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Pershendetje Shqipetare,

Para disa ditesh mora zotimin qe do te reformoj nje nga partite me te sukseshme te ketij vendi pra "Partine Nacionaliste".
Reforma sapo filloi ku une bashke me disa bashkepunetoret e mi vendosem per emrin.
Emri i ri i

leer más »

[LVV]Zgjedhjet Parlamentare

90 Día 2,016, 08:16 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político


Ky eshte nje artikull i partise Levizja Vetevendosje.Pershendetje shqiptare,
Me ne fund jemi me parlament … leer más »

[LVV] Votoni Vetëvendosje

16 Día 2,011, 13:01 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político


Ky eshte nje artikull i partise Levizja Vetevendosje.Pershendetje shqiptare,
Zgjedhjet parlamentare jane … leer más »

"Vdekja" e aleancës, ku në të ardhmën?

15 Día 2,007, 13:11 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Bashkombasë të dashur, eBota është në zhvillim e siper të ridefinimit të rendeve ushtarake, rendi i ri botëror u krijua, si i tillë në vazhdim pritet të sjell fillimin e një lufte të fuqishme, midis aleancave të krijuara. Sikur mua, po dhe juve

leer más »