Ambienti on/off
Raporto partinë
Levizja Vetevendosje

Levizja Vetevendosje

Id-partypresident Terrnakopi     AL Shqipëria     Renditja kombëtare: 4    

Nën-President

305b238349ae9eddc5a0c7c713dddbd3_142x142 drenkrasniqi

Këshilltar

69afc9f6827b199ea6870de5657e1cb0_142x142 Terrnakopi

Informata

Hape faqën Wiki

VETËVENDOSJE eshte Parti e Majte,Parti kembengulese,Parti e revolucionit, Parti e debatit dhe ideve te reja.Ju ftoj te futeni te chati i partise http://vetevendosje.tk . Regjistrohuni ne forumin e partise me emrin e njejt qe keni ne kete loje: http://tinyurl.com/forumiVV

Anëtaret 54

Orientimi Majtas Ekstrem, Autoritar

Become a successful politician

Zgjedhjet

Icon_position_politics_partypresidentKryetari i Partisë

Kryetari i Partisë

Zgjedhjet e ardhshme në25 ditë 0 kandidatët  

Icon_position_politics_congressmanParlamenti

2Antarët e Parlamentit

  5.56%  i Parlamentit

   

Zgjedhjet e ardhshme në 5 ditë

Icon_position_politics_presidentPresidenti i vendit

Zgjedhjet e ardhshme në 15 ditë

Nuk ka kandidatë të propozuar

Lista e shkurtesave në eRepublik

(kliko ESC për ta mbyllur)
 

Mission complete

Mission rewards: