Ambient on/off

Join the new world

 

Rinkimai į CP postą. Dviejų kandidatų analizė ir palyginimas

Day 1,872, 18:21 Published in Lithuania Lithuania by Tautis_LT

Sveiki, nežinau kaip jūs, bet rytoj prie balsadėžių mane kankins gan smarkios abejonės kurį kandidatą pasirinkt ir kuriai komandai patikėti eLietuvą dar vienam mėnesiui. Šis straipsnis apie du, mano galva realiausius kandidatus į prezidento kėdę: Dariuką (Nutzz a.k.a Zarg acc naudotojas) ir Pararam. Kitų kandidatų nepažįstu taip gerai, kad galėčiau užsiimt detale analize o ir galimybes laimėti vertinu skeptiškai, juo labiau, kad Pakalniškis atvirai įvardijamas kaip Pararam...tarkim bendramintis(nors man peršasi žodis statytinis).

Straipsnis mano subjektyvi nuomonė, su niekuo nederinta ir niekas apart manęs už žemiau išvardintas mintis nėra atsakingas. Faktus pasistengsiu surankioti neiškraipydamas, bet jei pasitaikytų klaidų tikiuosi jas įvardinsite. Taip pat norėtųsi išvengti purvų drabstymosi, koks yra po abiejų kandidatų prisistatymais.

Taigi pradėkim

muzikinis fonas („Metallica-One S&M“)Dariukas(toliau Nutzz)
Istorija, kuri jums gali rūpėti.
Ankstesnis acc: Monkey. D. Luffy. Buvęs vieną syk CP (pirma prezidentavimo diena 1568), pirmasis, kaip CP straipsnis čia, prieš tai buvo URM Lurk kadencijoje
Kas įdomesnio nutiko mūsų kandidatui būnant CP ir ko galbūt galime tikėtis pasikartojant? Prieštaringai vertinta pagalba Rusijai ir Bulgarijai apsimainant regionais, vėliau sekusios problemos su baltarusiais(teisybės dėlei verta paminėti, kad baltarusiai tiesiog sulaužė taikos sutartį, pasinaudojo situacija kitaip sakant, bet paskui susimokėjo), ABC chartijos pasirašymas – svarbiausias tuometinio mūsų aljanso dokumentas, KAM org banas, dėl respublik(toks vienas veikėjas, į svogūnus pretenduojantis) kaltės na ir berods viskas. Apžvelgiant tą laikotarpį daugiausia problemų kėlė santykiai su baltarusiais, kas nei kiek nestebina, nes tokie jie jau buvo(tikėkimės, kad tai tik praeitis). Kadencija kritikuota labiau pavienių asmenų, deja, bet pasitikėjimo apklausų, kuriuose būtų atspindėta šio kandidato kadencija rasti nepavyko.

Tiek tos praeities. Kas gi nutiko nuo to laiko? Dariukas(arba Nutzz) kaip suprantu kurį laiką iš dalies 2clickino, labiau reiškėsi partijos(LNP)reikaluose ir plačiau nebuvo pastebėtas. LK HQ (Lietuvos kariuomenės vadovybės skaipe čatas kuriame yra aukščiausia LK vadovybė, jos patikėtiniai, bei buvę ir esamas šalies prezidentai) kartais atsirasdavo. Po Zarg acc gavimo reikia pripažint tapo aktyvesnis ir šiuo metu vertinamas kaip LK palaikomas kandidatas.
Prisistatymo straipsnis

Stipriosios pusės: LK palaikymas, einamųjų reikalų žinojimas, minimalus dalyvavimas CoT veikloje, esamos politikos tęstinumas, stipresnė (išbandyta) komanda
Minusai(priminimas, kad tai mano asmeninė nuomonė!): Priklausymas LK, t.y. šališkumas, mažokas savarankiškumo lygis, kandidatavimas, nes daugiau norinčių iš LK/LNP pusės neatsirado (faktas remiantis tik LK HQ informacija).

Ko galima tikėtis, jei rinkimus laimės šis kandidatas?
Taikos periodo Lietuvoje, tolimesnių derybų CoT aljanse dėl tapimo pilnateisiais nariais (šiuo metu esam priimti kaip bandomieji), užsienio politikos tęstinumo. O taip pat, nors kandidatas straipsnyje teigia priešingai, manau konfrontacija tarp LK ir TU/LS išliks, nes CP vėl tampa žmogus, artimas LK. Be abejo galime tikėtis ne mažesnio gliooko&co aktyvumo komentaruose su „gėdinga sutartis“, nes vėlgi, tai ne „jų žmogus“

Reziumė:
Balsuok už:
jei tau patinka tai, kas buvo per ŽygaLTU kadenciją;
jei esi už pastovumą užsienio ir vidaus politikoje;

Balsuok prieš:
jei esi už permainas (daugiausia LK srityje);
jei nieko prieš surizikuoti galimais nesklandumais kelyje į pilnateisę narystę CoT;Antrasis kandidatas Pararam
Istorijos čia kiek mažiau ir ji šviežesnė. Prisistatymas ir komandos sąrašas 1751dieną
Beja komanda pasikeitė palyginti nedaug, esminis pasikeitimas viename svarbesnių postų: URM eitų dabartinis ministras Udra. Įdomūs kandidatų į CP istorijos sutapimai – abiems kojas kišo...baltarusiai. Pararamui sakyčiau kliuvo labiau. Abejotinos sutarties pasekmės. Na bet buvo ir tikrai teigiamų dalykų – pvz karas su vokiečiais ir labai neįprastas(bet sveikintinas!) būdas pateikti info, kuri skirta tik tautiečiams. Ne paslaptis, kad dėl tam tikrų sprendimų mano ir pararam nuomonės smarkiai išsiskyrė, tad manau nebus korektiška rašyti apie tai. Straipsniai išlikę, komentarai berods taip pat neištrinti, jei bus vis dar įdomu gilintis- pasiskaitysite.

Tad ką gi mes čia turime? Alternatyvą LK siūlomam kandidatui, naujus vėjus žadantį kandidatą. Pararam po savo kadencijos net ir LK buvo vertintas kaip žmogus „su kuriuo galima dirbti“ ir nelikus jo komandoje gliooko šį kandidatą manau pasirinks nemaža dalis tų žmonių, kurie visiškai nežino Nutzz(dariuko) ir/ar nenori balsuoti už LK/LNP kandidatą.

Stipriosios pusės: nesena patirtis CP poste, aktyvumas, labai geri straipsnių rašymo įgūdžiai, užsidegimas, ėjimas su tikslu;
Minusai(priminimas: subjektyvi mano nuomonė!): tų tikslų aiškus neįvardijimas. Galima numanyti, kad bus rimtai siekiama koreguoti(jei ne naikinti visai) LK, tokių prielaidų priežastis –MoGoM buvimas komandoje, kuris atvirai pasisakė už LK naikinimą. Atsilikimas CoT reikaluose (jei bendrai padėti nušviesti galės dabartinis ministras, tai asmeniniai santykiai ir pažintys taip greit neužsimegs). Migloti pareiškimai dėl baltarusių.

Ko galima tikėtis jei rinkimus laimėtų Pararam? Sunku pasakyti. Galbūt taikos ir taupymo, o galbūt vėl didelio karo, kovojimo tai už LT tai prieš ją (sorry, nesusilaikiau) ir lėšų švaistymo (ir nesvarbu kas ką pasakė, sprendimus priima ir už juos atsako prezidentas). Purvų drabstymo tarp LK ir LS/TU ko gero kiek apmažės, bet karas persikels į LK HQ...arba viskas taip ir baigsis, kaip praeitoje kadencijoje (pararam savo pirmoje kadencijoje taip pat buvo nusiteikęs reformuoti LK). Na bet bent jau nuo gliooko turėtume pailsėt, o tai, sutikite nemažas pliusas.

Reziumė:
Balsuok už
jei tau norisi permainų. Nesvarbu kokių, tiesiog tai, kas yra dabar – yra blogai;
jei patiko veiksmas ankstesnėje kadencijoje ir norisi turėti nors menką viltį turėti karą;

Balsuok prieš
jei permainų nesinori, jei norisi aiškumo ir tvirto žinojimo kas bus rytoj;
jei LK tinka tokia, kokia yra dabar


Tikiuosi šis straipsnis padės galutinai apsispręsti ir pasirinkti Jums tinkantį kandidatą, aš neagituosiu nei už vieną, nors jau apsisprendžiau kuri iš blogybių mažesnė. Tik dar sykį primenu, kad kaip ir RL, tai ir čia – kiekvieno balsas yra svarbus ir būtent Jūs būsite atsakingi už tolimesnius įvykius, nes Jūsų balsai lems, kas bus toliau su mūsų šalimi.
Sėkmės abiems kandidatams ir mums visiems.


So say we all! (kažkodėl prisiminiau „battle ship galactica“, kas esat žiūrėję šį serialą galbūt prisiminsite scenas tarp Generolo Adama`os ir prezidentės Laura Roslin.


 

Comments

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,872, 18:29

out off topic. straipsnį rašiau ~2 nakties, prieš tai buvo tam tikrų įvykių, apie kuriuos galbūt parašysiu vėliau, dabar yra jau 4:30, tai jei jau kur nugrybvau-labai nepykit ; )
dėkui tomukas111 už jo straipsnį ir priminimą, kad laikas pasidalint savo abejonėmis su likusia eLietuvos dalimi

Pakalniskis
Pakalniskis Day 1,872, 18:44

Nu tik jau nereikia kaip statytinio pristatyti manęs... Išsikėliau pats ir siekiu CP posto savarankiškai

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,872, 19:10

Na jau Tauti, kas jau kas, be tu galėtum ir žinot kiek LK yra LNP narių... Ai, dzin, kam aš čia gilinuosi. CoT balsavo šiandien, tai čia jau vėlu kažką pakeist, jei ką.

BlMBA
BlMBA Day 1,873, 02:04

vote

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,873, 02:39

vote, del pakalniskio tai biski ne ta kazka susakei, o ir nelogiska mums butu tokiu atveju kelti savo kandidaturas, ir taip prarasti balsus, mes draugiski konkurentai:))

Mykolas O
Mykolas O Day 1,873, 02:47

stipri analizė, perskaičiau ir nesupratau, kodėl tomukas tiek vote gavo, o tu ne, bet dar yra laiko. Irgi norėjau dar įpilt ugnies į šiuos konfliktus, bet gal padarysiu tai po rinkimų. džiugu, nes seniai rinkimai nebuvo tokie įdomūs, lygūs kandidatai, surinkę panašiai partijinės paramos, daug purvo, aktyvumo, straipsnių žiniasklaidoje.

D..C
D..C Day 1,873, 03:39

Dra Mykoluai tau paantrinsiu:) manau ne tik rinkimai ydomus, bet ir ateinanti kadencija turetu but ydomi, kad ir kuris kandidatas laimetu

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,873, 03:55

pakalniški, pararam nuomonę susidariau iš komentarų po rinkiminiais straipsniais, dabar tiksliai nepacituosiu, bet buvo berods tavo, pararam, atsakymas, jog balsuojant už pararam pasisakai ir už tave ar kažkaip taip. Gali būti, kad sumaišiau : )
beje, bent šiuo metu skirtumas tarp nutzz ir pararam yra labai nedidelis ir jei pridėt pakalniškio balsus, tai pararam būtų priekyje. Balsuojantys už LK pasirinkimo praktiškai neturi - Nutzz, o tuo tarpų norintys naujo veido jau blaškosi- pararam, pakalniškis, PV.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,873, 04:24

Mykolai, tomuko straipsnis išėjo gerokai anksčiau todėl ir votų surinko, o aš prie saviškio padirbėti prisėdau tik vėlai naktį

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,873, 04:53

tai va va, sakau akd cia jeigu jau mes taip eitume ranka i ranka kaip sakote, tai butume viena kazkuria kandidatura pasilike:) kuo daugiau tuo idomiau, ar ne:))

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,873, 08:48

ar spejau Paralecki ?...nepyk ..honoraro neimsiu ,taip isejo ,jusu uzsakymas...http://www.youtube.com/watch?v=P5Ld6VLXXvM UZ -eLIETUVOS ATEITĮ !!!! PRIES....Emigrantu nekencianti ,tuliko pedanta ...seraD ..!!!

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,873, 17:08

spejai spejai Dariau:)) jamam syta darba:)

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,874, 08:50

Is kur istraukei, kad as zadu naikinti LK?

neriustLT
neriustLT Day 1,874, 13:27

Vote

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.