Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy

[CP] Kas, kaip, kodėl ir kas bus toliau...

Day 1,765, 00:31 by TheUnit pararam



Rašiau, kad įkelsiu straipsnio nuorodą, o taip ir neįkėliau, ir niekas net nepastebėjo:)

Žodžiu čia tas straipsnis:
Vokietukai eik iš čia, eik iš čia:)
 

Comments

gliookas II
gliookas II Day 1,765, 00:38

Smagus straipsnis. Dekui. Kaupiam jegas sveduliu moteriskems

Vaicius
Vaicius Day 1,765, 01:26

Abydna aišku dėl 250k, nu bet ką padarysi... Dėsiu vote, nors boba tai nepatiko :]

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,765, 01:33

taigi parasyta kad nebuvo moketas nei vienas litas:)

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,765, 01:34

nu gal neparasyta, bet turejote is ten suprasti kad nemokejom jiems pinigu:)

Krienas
Krienas Day 1,765, 02:50

@pararam klaidina trečio paragrafo paskutinis sakinys. Netiksli citata: "Kad kaip minėta pirmame straipsnyje, jog kainuos daug, tai tiek ir kainavo." Kadangi prieš tai kalbi apie tuos 250k, iš to galima pagalvot, kad tuos 250k sumokėjot.

BlMBA
BlMBA Day 1,765, 02:52

+v

Krienas
Krienas Day 1,765, 02:52

O šiaip gerai tas istorijas po laiko papasakoti, nes dažnai užmirštam tai padaryti. Lieka kaip informacijos šaltinis istorikams ir šiaip žmonėms mažiau susijusiems turėtų būti idomu.

TomasDM
TomasDM Day 1,765, 04:03

Viskas gražu ir aišku

dziankas
dziankas Day 1,765, 04:12

o mes eidami per kurzeme kartais neuzkirsim latviams kelio i svedus? ar jie ir nenori?

Mindziuss
Mindziuss Day 1,765, 04:40

Dziankas - mes kitaip į Švedus nenueitume - nebent per Scania- kur jau Vokiečiai gali pult ;]] Sakyčiau mes imam švedus, latviai su vengrais baltarusius :]]

O šiaip, geras straipsnis, dėkui pararam

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,765, 06:38

opapa! va čia tai gerai sužaista! patinka man tokie taktiniai manevrai :] pliusas didelis už šitos info paviešinimą - kur kas įdomiau, nei sausi kariniai manevrai nežinant nei kas nei kur, nei kodėl. Jei tik atsiranda galimybė (t.y. info jau nėra slapta) tai būtinai viešinkit! manau ne tik man įdomu sužinot kodėl puolam tą ar aną. Padeda labiau įsijaust į žaidimą, tampa ne vien tuščias mygtukų spaudžiojimas :]

Rimkrt
Rimkrt Day 1,765, 06:44

Tikrai paliko aiskiau. Daugiau info kas ir kodel, kai jau galima isslaptinti.

gliookas II
gliookas II Day 1,765, 09:04

Dar galit nueit kartais po URM straipsniu piktu komentaru parasineti. Irgi padeda ne tusciai spaust mygtukus

mekigis07
mekigis07 Day 1,765, 10:16

grazu

pantera7
pantera7 Day 1,765, 10:36

Puikiai. ir smagiu stiliumi parašytas straipsnis. Šnipams daug vargo išsiversti būtų..

(nors sako vis tiek lengvai gavosi..)

pijust1
pijust1 Day 1,765, 11:12

Puikus straipsnis, skaiciau kaip karo eiga istorijos vadovely(tik 10kart idomiau) .
Gerai, idejot i paveiksleli, google verteju uzsikrus jie ;DDD

MindeSuminde
MindeSuminde Day 1,765, 12:21

Smagiai susiskaite straipsnis.Pantera,juk galima ir LT naudojamu zargonu parasyt Kazin,ar be musiskiu pagalbos suprastu tada A kopijuot,bele ka galima.

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,765, 12:29

Gudriai suskelta su atsišaukimo būdu. :] Ir praeito straipsnio sumanymas buvo kaip ir neblogas,bet po diplomatijos gėdos su bulbais,aš jo visiškai nesupratau.

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,765, 12:33

Jo.Ir tokius straipsnius rašykite TA lietuvių kalba,kurią kiekvienas lietuvis net iš nuojautos supras,o šnipams joks žodynas,ar vertėjas nepadės. :]

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,765, 14:51

taip ir nebuvau ikeles straipsnio nuorodas vokiečiu, tai dabar jau yra po straipsniu:)

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,765, 15:39

Man atrodo,tu padarei ten keletą klaidų iš kurių vokiečiai suprato,kad viskas "falsch" . Vokiečių kalboje nėra žodžio "pointles" . Pasiskaityk Cyberion ir BabyDeath komentarus.Tik nepagalvok,kad čia aš piktdžiugiškai.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,765, 21:16

Zinau kad padariau klaidu, nesistengiau labai ju ir nedaryti:) Bezdaliau ten tu su tuo karpiu?)

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,765, 21:31

buciau as tam karpiui nebutu taip pasiseke ))

LT Vytautas
LT Vytautas Day 1,766, 02:54

Gal vengrai tegu bulves kapoja, o latviukai - estam padeda.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.