Hintergrund an/aus

Join the new world

 

[NM] Informacija Naujokams

Tag 1,821, 04:40 Veröffentlicht in Lithuania Litauen von Naujoku Ministerija


Dėmesio, naujokai! Kviečiame prisijungti prie Naujokų ministerijos Skype pokalbių grupės, kurioje labiau patyrę piliečiai išsamiai atsakys į visus klausimus, supažindins su eRepublik ir padės optimaliau tvarkytis e-gyvenimo pradžioje. Į grupę galite patekti paspaudę šią nuorodą:

http://tinyurl.com/nmskype


Kas per žaidimas yra eRepublik?

Tai yra pasaulio valstybių simuliatorius, o mes esame savo atstovaujamos šalies piliečiai. Dirbame, valgome, renkame savo seimą, prezidentą. Draugaujame arba kariaujame su kitomis valstybėmis. Galime tapti kariais, verslininkais, politikais, žurnalistais ir dar daug kuo, ką tik pajėgiame sugalvoti ir pritaikyti šiame žaidime. Žaidimo mechanika numato tik nesudėtingas pagrindines taisykles, o visą žaidimo eigą kuria piliečių sprendimai ir veiksmai.

Skaityk pirmos dienos gidą!

Būk sumanus ir mokykis ne iš savo klaidų. Prieš ką nors darydamas pasitark su kitais, bendrauk, klausk ir prašyk patarimų. Tam pirmiausia tau reikėtų įsilieti į piliečių grupes.

Karinis dalinys (Military Unit, arba sutrumpintai - MU)
Naujokams patariama stoti į „Lietuvos Karo Akademiją“, nes jis sukurtas būtent naujokams (I ir II divizijoms). Oficialiai priimti kursantai gauna davinius ginklais ir auksu, bet yra būtina dirbti Akademijos įmonėse. Išskiriami du būriai: reguliarusis ir lokiai. Jie gauna skirtingus davinius.

Registracija į LKA: http://tinyurl.com/LKAregistracija

Lietuvos Kariuomenė (LK) - valstybinis karinis būrys. Į Lietuvos Kariuomenę gali įstoti visų divizijų žaidėjai, tačiau daviniai dalinami tik už misijas.

Registracija į LK: http://tinyurl.com/LK-regis

SVARBŪS PATARIMAI

- Taisyklė nr. 1 — nemėgink kurti daugiau nei vieno account'o. Administratorių patirtis surasti ir užblokuoti bandančius sukčiauti žaidėjus yra gerokai didesnė, nei tavo sukčiavimo patirtis. Be to, adminai mėgsta užblokuoti (ban) sukčiaujantį vartotoją tik po kurio laiko, tad užsiimdamas nesąžiningais dalykais tik sugaiši laiką ir viską teks pradėti iš naujo.

- Taisyklė nr. 2 — neleisk aukso, taupyk jį. Nepirk nei įmonių, nei prekybos licencijų, nei raketų fabriko, nesitreniruok už auksą, nekeisk aukso į litus. Auksą naudok tik gerai viską suplanavęs ir pasitaręs su labiau patyrusiais piliečiais. Šiuo metu auksą pradžioje labiausiai apsimoka investuoti į treniruočių aikšteles (training grounds), bet ir čia yra tam tikrų sąlygų ir dalykų, kuriuos reikia žinoti (apie juos skaityk toliau). Neapgalvotai išleidęs auksą, pristabdysi savo progresą ir lėčiau pasieksi norimus tikslus.

- Taisyklė nr. 3 — pirmosiomis dienomis stenkis tik dirbti ir treniruotis. Stenkis nekariauti, jeigu tam nėra poreikio, o kartais ir nedirbti savo įmonėse (dažnai tai būna net nuostolinga). Daug kariaujant greita kyla patirties taškai (experience), o tuo pačiu artėja perėjimas į antrąją diviziją (jų iš viso yra keturios). Kuo daugiau jėgos turėsi būdamas pirmojoje divizijoj, tuo lengviau bus gauti Battle Hero (BH) medalį ir tokiu būdu užsidirbti aukso.

- Karts nuo karto eRepublik vyksta akcija, kurios metu galima pakelti savo įmonių ir treniruočių aikštelių lygį su itin didele (44%) nuolaida. Daugeliu atvejų yra verta taupyti auksą ir palaukti tų nuolaidų, o ne mokėti pilną kainą.

- Naujokams šiuo metu labiausiai apsimoka taupyti auksą ir jį išleisti pagerinant treniruočių aikšteles (tą, kurioje treniruotės yra nemokamos, o taip pat tą, kurioje treniruotės kainuoja 0,19g) iki Q4 lygio (keturios žvaigždutės). Tik atsimink, jog geriausia yra kantriai taupyti, o sulaukus nuolaidų akcijos, iš karto pakelti treniruočių aikšteles iki Q4 lygio.

- Gali kasdien atlikti karinio dalinio dienos įsakymus (Daily Orders), už tai kaskart gausi bazuką ir energetinį batonėlį (Energy bar). Jų nenaudok, o taupyk ateičiai, kai sukaupsi daugiau jėgos ir galėsi padaryti daugiau įtakos mūšyje. Su kokiais ginklais kovoti mūšiuose ir apie visus kitus karinius reikalus klausk savo kariniame dalinyje.

- Net jei neplanuoji karjeros kariuomenėje, o nori užsiimti vien, pvz. verslu, neignoruok mūšių ir treniruočių. Gali būti (o tikriausiai taip ir bus), kad vieną dieną suprasi, jog vis tik nori kariauti ir pasigailėsi, jog daug dienų praleidai nesitreniruodamas ir nekeldamas savo karinio laipsnio mūšiuose, nes karo reikalai yra gana įdomūs ir užima tikrai nemažą žaidimo dalį. Rekomenduoju pamažu sutaupyti ir pasistatyti dvi Q4 treniruočių aikšteles (nemokamų treniruočių ir 0,19g treniruočių) bei kasdien jose treniruotis. Nors treniruotė kasdien kainuos 0,19g, bet šias išlaidas pilnai atpirks dažnai gaunami SS - Super Soldier (5g) apdovanojimai, tad tavo jėga augs be papildomų išlaidų.

- Maisto kokybė (Q) nėra svarbi, todėl pirkdamas maistą skaičiuok kainą, kurią sumokėsi už atstatomus gyvybės taškus. Pavyzdžiui, jei Q1 maistas atstato 2 gyvybės taškus ir kainuoja 0,04, o Q3 maistas atstato 6 gyvybės taškus ir kainuoja 0,05, labiau verta pirkti Q3 maistą.

ENCIKLOPEDIJA

Kuo galima užsiimti žaidime?
Apie eRepublik prasmę
eRepublik wikipedia lietuvių kalba
Mokesčių sąvokos ir jų reikšmės
Patirties taškų didėjimas: verslas ir karas

Žurnalistika
Visos puikaus žurnalisto Nexrow pamokos:

I Įvadas
II Laikraščio kūrimas, straipsnio rašimas
III Kalba
IV Straipsnio moderavimas
V Pirmasis straipsnis
VI Straipsnio tematika, spaudos stebėjimas
VII Straipsnio pavadinimas
VIII Straipsnio apipavidalinimas
IX Reklama ir tinkamas laikas
X Informacija, jos apdorojimas, šaltiniai
XI Interviu

eLietuvos istorija
P.S. straipsniai seni, tačiau susipažinti tikrai verta.

Lietuvos priešistorė
I Lietuvos istorija
II Kovos dėl Baltijos
III Ekonomika valstybės pradžioje
IV Prezidento rinkimai
V Karas su Lenkija
VI Lietuvos Kariuomenės susikūrimas
VII Didžiosios aferos virtualios Lietuvos istorijoje
VIII Demografinė stagnacija
IX Latvijos okupacija
X Lenkijos okupacija Lietuvoje
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas. Pirma dalis
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas. Antra dalis.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas. Trečia dalis

GIDAS NAUJOKAMS

spausk ant paveiksliuko

(paruošė Bimbagalvis)

eLietuvos Prezidentas - ZygaLTU

Vyriausybės sudėtis:

Užsienio Reikalų Ministerija (URM) - Lariox
Krašto Apsaugos Ministerija (KAM) - Mindziuss, vice KAM Tautis_LT, Nurodymai - Vorloniukas
Patarėjai - Krienas ir iPSiArt
Vidaus Reikalų Ministerija (VRM) - Funnyte
Naujokų Ministerija (NM) - Miestietė, vice NM freshas,
Kultūros Ministerija (KM) - Migasss,
Statistikos Departamentas (SD) - Axemas, Kleitas
Ekonomikos Ministerija (EM) - Perkuns
Atstovas spaudaiPovilas1989

su šypsena,
NM komanda
 

Kommentare

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.