Ambient on/off

Rreth situates se fundit

13 Day 3,176, 05:16 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisSic e dini tashi jemi 1 vend qe drejtohet nga CP dhe kongresi.Diktatura u hoq dhe keto dite jemi duke punu ne baze te kordinimit ne whatsup ne grupin e krijuar ku … read more »

Njoftimi num 2

16 Day 3,169, 14:18 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders


Sic e kishim planifiku disa dite me pare ju njoftojm se sa po u krijua MU -a ne te cilen do te jen disa nga lojtaret me aktive ne loje.
Sic kemi njoftu me pare si MU … read more »

Njoftim

18 Day 3,164, 15:37 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders


Pershendetje te gjitheve.
Duke pare momentet qe po kalojm kemi menduar me disa djem te krijojm 1 super MU me lojtar aktive. Ne kete Mu do kete disa … read more »

A L B A N I A

15 Day 3,134, 14:34 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

I think photos can speack better than me[img]http://[/img]

read more »

From stade de France

9 Day 3,127, 10:44 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

With love dedicated to ..............[img]http://image.prntscr.com/image/[/img]

read more »