Ambient on/off

Albanians orders 12/05/16

2 Day 3,096, 03:11 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Prsh betejat e sotme dhe DO do te jene keto

Ju lutemi shikoni e vini re RW duhen te humben ndersa luftat direkte na duhet ti fitojm. Per ndryshme e planet ne vazhdim do ju

read more »

Albanians orders for 09/05/16 (updated)

6 Day 3,092, 06:50 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Prsh te gjitheve. Keto jan betejat e Shqiperis lufto ku eshte e shenuar me te jeshile.Ne se nuk don lufto per aleatet.Ju Flm

read more »

#meTerrnakopin

17 Day 2,932, 06:04 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

#meTerrnakopin
kete shkrim e titulloj keshtu dedikuar mikut tone ne loje Terrnakopit ose ne RL Fisnik Ismajli i cili asht arrestu nga ato qe se dun te miren e Kosoves e as te Shqiptareve.
[img]https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/t31.[/img]

read more »

Gezuar 28 nentorin

28 Day 2,930, 11:29 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Gezuar vllezer e motra 28 nentorin.
Me kete rast per festen tone kombetare ne si grup shokesh deshtem te ndajm kete gezim me ju (LiLo1,erodial,Jonkastrioti,Alesiander,Besforce).Secilit pas komentit do ti nisen nga 15 Q7.
[img]http://i.imgur.com/[/img]

read more »

Vivaaaaaa

58 Day 2,923, 14:49 Published in Italy Italy Warfare analysis Warfare analysis

Con immenso piacere vi do la notizia che 2-headarmy e arrivata in eItalia.
Viva la liberta
Long live to the masterchef( non do il suo nome per la praivasi da lui richiesta)
[img][/img]

read more »