Ambienti on/off

Mirupafshim Lider !!!!

14 Dita 1,911, 05:12 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Ky artikull i eshte dedikuar te madhit Eros_Alb.

Eros Liebesgott
[img]http://[/img]

lexo më shumë »

Kandidimi im per PP ne PEA!!!!

7 Dita 1,907, 10:53 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Kohet e fundit partia : Party off Ethnic Albania ka humbur ndjeshem reputacionin e saje . Ajo akuzohet nga partite e tjera si partia e multive.Dikur kjo parti ka qene nder partite me te mira ne aAlbania por sot eshte krejt e kunderta, ajo ka rene

lexo më shumë »

Bejme 1 loje !!!!

77 Dita 1,904, 10:46 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Te gjithe te komentojme qytetin nga jemi si dhe ka jeton dhe te shikojme nga ke me shume persona qe lozin eRepublik...

Shkruan keshtu.

Psh: nga Tepelena,,,
jetoje Tirana
GOGOGOGOGOGO

lexo më shumë »