Ambienti on/off

Join the new world

 

Mirupafshim Lider !!!!

Dita 1,911, 05:12 E Publikuar në Albania Turqia nga Zamo aka BigDamage

Ky artikull i eshte dedikuar te madhit Eros_Alb.

Eros Liebesgott
Mbreti Pleurat
Eros suksese ne RL dhe shpresojme qe 1 dite ti te kthehesh.Shpresojme qe eAlbania te behet,sikur te ishim te gjithe lojetaret si ti , ta kishim mendjen te SHQIPERIA dhe jo te postet .


Me Respekt : Zamo aka BigDamage

 

Komentet

JetonTheMagnificent
JetonTheMagnificent Dita 1,911, 05:23

o7

Dardan N81
Dardan N81 Dita 1,911, 05:40

o7

GUARD 92
GUARD 92 Dita 1,911, 05:43

o7

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dita 1,911, 05:53

o7

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Dita 1,911, 06:19

Me кëto ndryshimet e reaja napër komente, m'u dokan si në ARTIKULL që jan me SS !
xD

V - ARTIKULLIT
dhe SUKSESE EROSIT !

ujku76
ujku76 Dita 1,911, 06:25

ohhh. A thua e ndau mendjen per fare trimi? Me ik Eros zere se iku 50% e lojtareve.

Tipike per kombin tone: kur te kane prane, te shajne e s'te lene rehat; kur iken, te duan e flasin fjale te mira.

Mergimi (se ashtu e ka emrin ne jete) e bente lojen e bukur e me frymezonte me thjeshtesine, me modestine dhe me patriotizmin e tij. Sinqerisht qe njerez si ai jane rralle ne jete.

Respekte kudo qe te jesh

Zamo aka BigDamage
Zamo aka BigDamage Dita 1,911, 06:30

bravo...erosi ishte si nje hero per te gjithe ne ...sic e the edhe ti na iku 50 % e lojetareve

Peja001
Peja001 Dita 1,911, 06:53

aiii bre eros ishalla kthehesh se nuk bon pa ty shum keq me lon lojtart si ti lojen

kushtrimzz
kushtrimzz Dita 1,911, 08:09

O nuk e len lojen Eros trimi jo

CyberVirus07 Dita 1,911, 10:46

Komenti u fshi

MDejzi
MDejzi Dita 1,911, 12:32

O nuk e len lojen Eros trimi jo

Kthetra Alb
Kthetra Alb Dita 1,911, 13:49

O nuk e len lojen Eros trimi jo

a le si ander
a le si ander Dita 1,911, 16:45

eros kthehu se ki harru ni medalje me marre

iCask
iCask Dita 1,912, 02:42

o7

erjol1
erjol1 Dita 1,912, 04:29

O çuna ne qofte se nuk luna per nje kohe tja leje emanet nje shıku sa pa çuna te tilla ne mbaruam...

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.