Ambienti on/off

Join the new world

 

Kandidimi im per PP ne PEA!!!!

Dita 1,907, 10:53 E Publikuar në Albania Turqia nga Zamo aka BigDamage

Kohet e fundit partia : Party off Ethnic Albania ka humbur ndjeshem reputacionin e saje . Ajo akuzohet nga partite e tjera si partia e multive.Dikur kjo parti ka qene nder partite me te mira ne aAlbania por sot eshte krejt e kunderta, ajo ka rene pre e akuzave , sepse nga 100 anetaret e saje gjysmat jane multi.Kjo gje eshte e vertete por PEA nuk eshte partia e vetme qe ka lojetare multi , dhe partite e tjera kane por jo kaq shume.Mua me vjen turp qe PEA eshte katandisur keshtu. Ne rast se une fitoj zgjedhjet ju premtoj qe kjo gje do te ndryshoje.Ju ftoj te merrni pjese ne revolucionin qe do ndodh ne PEA.Ne rast se une fitoj zgjedhjet do bej cmos qe te kthej PEa-n aty ku merriton te jete .Ne rast se une fitoj zgjedhjet do bej cmos qe te heq anetaret e partise qe dyshohen qe jane multi ,, nuk me intereson nese nuk eshte ne rank 5 ,nuk me intereson nese snxjerr ndonje kongresmen.Mua me intereson vetem prestigji dhe qe ti rikthehet respekti qe kishin dikur njerezit per kete parti.


Mos kujtoni se une po e bej kete artikull per te fituar vota ,nuk po e bej kete artikull per te fituar vota por per te treguar se cfare me intereson mua.


Me Respekt : Big_Damage

 

Komentet

Nderim Ujkaj
Nderim Ujkaj Dita 1,907, 11:02

v+s

Zzo0mlesS
Zzo0mlesS Dita 1,907, 11:47

V+s

Sei Kaon
Sei Kaon Dita 1,908, 00:58

V

Suksese!!

Altaer
Altaer Dita 1,908, 01:44

PEA ka lindur dhe ka vazdhuar si nje parti multi, me vjen keq te them por, nuk ka qene kurre "parti e mire"
Gjithashtu elita (ai qe kontrollon multi-acount) nuk do te lejoje ty te marresh kontrollin e ti prishesh planet e saja.
Gjithsesi, do e meritoje te "Bravo" te madhe nese do ta kryeje kete mision qe ke marre persiper.
Suksese!

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Dita 1,908, 02:36

Ajde e u gzofsh Vella ...
Do e kesh te veshtir kunder ELITES-Bandiste, sepse rrall aty zhvillohen zgjedhje te drejta ....
Gjithsesi suxeSSe ....

Ehat Miftaraj 2013
Ehat Miftaraj 2013 Dita 1,908, 10:28

Trego planprogramin. Mos po na e ndrron mendjen.Vetem Premtimet skane vlere

Andiroid
Andiroid Dita 1,908, 14:02

Bravo Vlla!

Meriton respekt o7

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.