Okolje ON/OFF

Presidenti

3 Dan 1,560, 10:28 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Një President është një udhëheqës i zgjedhur që duhet të shpreh "shpirtin e kombit" për kombin e vetë dhe botën.

Kërkesat për tu bërë president


preberi več »

Si të bëni më shumë vrasje (metodë e thjeshtë)

1 Dan 1,558, 16:27 Published in Albania Albania Ukazi bitke Ukazi bitke

Si të bëni më shumë vrasje (metodë e thjeshtë)

Keni ndonjë mision për të kryer numër të madh vrasjesh, apo thjesht dëshironi të bëni sa më shumë të tilla brenda ditës? Ja një metodë që është shumë e thjeshtë dhe praktike për të kryer shumë vrasje.

preberi več »

Identifikohet flamuri me të cilin u varros Ismail Qemali

1 Dan 1,557, 14:29 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


Më datë 2 dhjetor 2011 u zbulua në fondin etnografik të Qendrës së Studimeve Albanologjike flamuri me të cilin u varros Ismail … preberi več »

Kongresi

2 Dan 1,557, 11:51 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Pershendetje vellezer,jam kandidat per kongresmen ne Albanian Coast dhe desha tju them se une nuk bej korrupsion,vetem kerkoj nga ju perkrahje neser votoni per mua se do bej gjithcka per Shqiperine.
Keni besim tek une,ju uroj gjithve kandidateve

preberi več »

Rreth Gazetes

1 Dan 1,557, 10:45 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Ne kete gazete do te keni:lojra interesante,lajme rreth lojes,ndihma e shume te tjera.Beni V+S sa me shume qe dhe une te bej me shume artikuj interesante.


HAIL ALBANIA!
preberi več »