Okolje ON/OFF

Perse???

3 Dan 1,838, 16:39 Published in Albania Albania Vojaške analize Vojaške analize

Pershendetje, se pari.
Nuk e di perse por ka qe ca dite qe mua shpejt po me shkojne tanqet q7.
Sot skam hy qe ca dhe hyra tash dhe vetem 4 hits bera, a kam blere vetem 2 tanqe q7 qe domethene 20 hits. Sot vetem me 4 hits me u harxhuan te dyjat, Si

preberi več »

Zot i Luftes i ri ne eShqiperine tone te dashur

20 Dan 1,831, 12:24 Published in Albania Albania Vojaške analize Vojaške analize

Pershendetje se pari
o7 o>
Verejta nga disa shoke te mi qe Loren Sh ka arrit nivelin e luftes Zot i Luftes. Shume urime per ty Loren Sh dhe na bere krenar qe nje Shqiptar u be Zot i Luftes. [img]http://img832.imageshack.us/img832/6022/[/img]

preberi več »

Postet ne ZiP, ndihma e lojtareve te rinj, bashkimi me Partine Revolucionare.

13 Dan 1,828, 05:35 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

POSTET NE ZiP
Pershendetje, ne me partine tone kemi vendosur qe ti japim postet zyrtare te ZiP, te gjithe jemi nje grup i mire dhe do te mundohemi te bejme gjithcka per partine dhe gjithashtu per eShqiperine 🙂.
Nen-President: [url=http:// … preberi več »

Bllokim tregtar (trade embargo)

2 Dan 1,825, 13:56 Published in Albania Albania Finance in poslovanje Finance in poslovanje

Bllokim tregtar jane veprimet e qeverise per te ndaluar tregtine me nj tjeter komb.

Presidenti i shtetit mund te propozoje nje bllokim tregtar ne administracion e nje shteti.

Nese propozimi eshte pranuar nga Kongresi, do te jete e vlefshme nga

preberi več »

Regjimentet

5 Dan 1,822, 10:55 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Cdo njesi ushtarake eshte e ndare neper REGJIMENTE. Secili regjiment mund te kete deri ne 50 anetare - 30 anetare qe kane hyre me deshiren e vete dhe 20 anetare qe jane therritur nga anetaret e regjimentit. Sapo nje regjiment ka 30 anetare,

preberi več »