Okolje ON/OFF

Pjestar i ri i staffit te MoEdu

4 Dan 1,819, 10:23 Published in Albania Albania Ukazi bitke Ukazi bitke

Pershendetje, me kane zgjedhur pjestar te staffit te MoEdu. Faliminderimi i takon: Kalaja e Prezes dhe SlashU2 (Serxhio).

preberi več »

Pershendetje une jam Edini

1 Dan 1,815, 16:49 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Pershendetje shqipetar te nderuar, une jam Edini jam nje eQytetar i cili ka filluar lojen me 25 Dhjetor 2011 kam be me shume pushime sesa loje, kam dhene shume kontribute per shtetin ne ate pak kohe qe kam luajtur, tash jam rikthyer.
Ka shume

preberi več »

YOU HUNGRY? HERE IS YOUR FOOD

22 Dan 1,815, 11:50 Published in Albania Albania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Im gonna give 50 Q3 food to everyone !

But you must do this: V+S and then write in the comment which number you are

😉

preberi več »

BABUSHKIII :D

0 Dan 1,645, 13:05 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

PARTY FOR EVERYBODY COME ON AND DENSH!

PARTY FOR EVERYBODY COME ON AND DENSH!

PARTY FOR EVERYBODY COME ON AND DENSH!

PARTY FOR EVERYBODY COME ON AND DENSH!

PARTY FOR EVERYBODY COME ON AND DENSH! [img]http://redhotrussia.com/wp-content/[/img]

preberi več »

Baby Boom ne Shqiperi

2 Dan 1,595, 10:26 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Ne Shqiperi u be nje baby boom dhe jane shtuar 592 qytetare te botes se re.
Kete mund ta shifni ketu
Loja eRepublik eshte publikuar ne web-faqen [url=http://www.telegrafi.com/

preberi več »