Ambient on/off

Join the new world

 

[URM] Liūdna ataskaitų situacija, bet vieną turime. Ir šiek tiek apie įvykius

Day 1,780, 11:49 Published in Lithuania Republic of Macedonia (FYROM) by Uzsienio reikalu ministerijaSveiki,

Žadėtosios ataskaitos (daugiskaita), kurių taip tikėjomės, deja neišdegė. ambasadorius ne itin pavyko visą mėnesį dirbti priversti, tai ir tiesa pasakius bandymų buvo ne per daug, nes populiarumo jų darbas nesulaukia didelio, skaitančių mažai.

Po panaikintų algų, bijome, kad ambasadorių surinkti išvis nebus įmanoma pakankamai. Juolab vėl gi, jie neatlieka tos funkcijos, kuria skelbtų pareigų pavadinimas, mūsų šalyje tai greičiau spaudos apžvalgininkai. O informacija nebebūna aktuali...

Deja, net po asmeninių prašymų, likome tik su mūsų didžiausio entuziasto, Bimbagalvio ataskaita, už ką ir esame dėkingi, už palaikymą.


URM atliko dar vieną svarbų darbą: paruošė VISŲ mūsų sąjungininkų MU sąrašą (svarbiausių, tokių nuo šalies priklausant nuo 5 iki 20 vnt) ir bent jau pabandė sukontaktuoti su kiekvieno MU vadu. Labai džiaugiamės, kad turime ką perduoti būsimiems KAM ministrams, kurių valioje bus įpareigoti būsimą URM patobulinti sąrašą, redaguoti ir sukontaktuoti daugiau arba geriau.


Kalbant apie dabartinius ABC įvykius, galite stebėti šios dienos žemėlapį:Kaip matote, mes bandome kovoti su Švedija ir atsiimti paskutinį jų okupuotą regioną. Taip, tikimasi, sėkmingai užbaigti dabartinio Prezidento kadenciją, užsibrėžus tikslą - išvyti švedus.

Kitas svarbus dalykas - Sudovija ir, tikriausiai, Dainava. Baltarusiai ne tas priešas, kurio mes bijome, todėl metame visas jėgas pas švedus ir žinome, kad juos išvijus - nesunkiai pakelsime RW ir atsiimsime tai, kas yra mūsų. Šie regionai nėra užmiršti, tiesiog svarbiausia yra prioritetai. Nes juk patys žinote: mes stipresni už švedus, bet švaistome įtaką...

Kaip matote iš žemėlapio, latviai kovoja su Rusija. Nėra situacija beviltiška, juolab paklaustas, Rusijos CP atsakė, kad jiems yra svarbūs misijų įvykdymai ir tik tai juos verčia pulti latvius, kurių ištrinti neketina išvis.

Lygiai ta pati buvo Baltarusių puolimo priežastis.

Estija ir toliau beprasmiškai kovoja su Suomija. Vienintelis įžvelgiamas pliusas - suomiai užimti ir nestipriai kovoja už švedus.

Verta atkreipti dėmesį į Silesia regioną, kurį liko užimti vengrams. Po to jie bus sąlyginai laisvi ir, tikėtina, užsiims kitais kaimynais (if you know what i mean...)

Viskas. Baigiam kalbas ir pateikiam tą vienintelę, bet svarbią ataskaitą:


eRUSIJA
2012-10-04
Ši apžvalga yra už šią savaitę. Įvykių nedaug, bet kai kurie įdomus.


Vos tik Rusija paskelbė NE Latvijai iš karto išleido karinius nurodymus, kuriuose sakoma, kad jeigu ir toliau taip bus puolama Latvija, tai greitai nebus kur vykdyti misijų pagal Plato. Todėl duodamas nurodymas, kad užėmus kelis Latvijos regionus kalti už Latviją ir taip užsidirbti taškų Mercenary medaliui. Kaip klauso nurodymų, galit pasižiūrėti į žemėlapį.
Taip pat visiems primenama, kad karas su Bulgarija yra tik treniruočių lygių, kol vėl bus pasirašytas MPP.
http://www.erepublik.com/en/article/-mod-1-2130666/1/20Kitas įdomus straipsnis – pamąstymas yra apie ABC ir galimą analogišką sąjungą tarp Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos.

Autorius sako, kad jei Lietuva ir Latvija užpultų tai Baltarusijos likimas priklauso nuo EDEN prioritetų. Jei Vengrija atakuotų Ukrainą, tai vėl viskas priklauso nuo EDEN, o EDEN tik vienas, nors jis didelis bet visiems jo pagalbos neužteks.

Viena nedidelė valstybė prieš kitą didelę valstybę padaryti nieko negali, bet pvz ABC su Lenkijos pagalba jau gali daug ką padaryti ir tampa rimtais priešininkais ir didelei šaliai. ABC aljansas yra stabilus todėl, kad jis yra regioninis ir mažai turi kitokių pasirinkimų, todėl tarp jų nekyla kažkokių rimtų konfliktų. Ir daugiau turi pasirinkimo galimybių ką laikyti priešu, ką sąjungininku nei vidutinė šalis, kuri nepriklauso jokiam aljansui.

Todėl autorius priėjo išvados, kad kelios šalys, kurias jungia bendras tikslas turi daug galimybių. Ir šiai išvadai pagrįsti pateikia tokią statistiką (pirmas skaičius vieta reitinge pagal padaromą žalą per parą):
47. Baltarusijas – 200 mln.
19. Ykarina – 1150 mln.
15. Rusija – 1740 mln.
14. ABC – 1875 mln.
10. Chorvatija – 3700 mln.
6. Vengrija – 4430 mln.
Toliau autorius sako, pažiūrėkime TIESAI į akis, pavieniui Baltarusija, Ukraina ir Rusija nesudaro jokios grėsmės šalims, kurios yra TOP 10. Pakariauti galima, bet karo baigtis aiški. Bet jeigu sudėjus šių trijų valstybių jėgą, jau būtų apie 3000 mln. O tai jau rimta jėga.
http://www.erepublik.com/en/article/-1-2131009/1/20Kaip keitėsi Rusijos teritorija per rugsėjo mėnesį (video).

http://www.erepublik.com/en/article/-1-09-2012-1-10-2012-2131933/1/20
Ambasadorius eRusijoje Bimbagalvis
eLietuvos Užsienio reikalų ministras
gliookas II

Vice URM zDunz ir Hyperis Pacas

 

Comments

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,780, 11:54

Dekui URM uz gera darba

vyygis
vyygis Day 1,780, 11:54

Ačiū už ataskaitą, kad ir vieną. svarbu dirbate

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,780, 12:08

Del to saraso tai tiek prasiknises, nei pinigu gausiu nei dar kokio velnio, nu vienzo gyvenimas suknistas...

LS HQ
LS HQ Day 1,780, 12:51

Dekui Pacai uz gera darba:).zinau kaip uzsiknisai su tuo:) dabar turesi ka kitai kadencijai -KAM palikt ir perduot:)

radovanas
radovanas Day 1,780, 12:58

Sloboda o ne Silezija. Pastaroji tai Lenkijoje randasi

havajai
havajai Day 1,781, 00:07

Manau,kad švedai finansavo baltarusius,nes pastarieji labai jau taškėsi,-2 divizijoje sukalė 6,3 mln vienas žaidėjas..Baltarusiai šauniai sukovojo ir švedų pusėje prieš mus.Vien tik entuziazmo nepakaktų.Baigsis auksas baigsis ir užsidegimas.

Darah1
Darah1 Day 1,781, 00:24

Dekui uz gera darba

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,781, 00:44

jo vokieciams nedave, o bulboms duos:D
nu gal:/

iPSiArt
iPSiArt Day 1,781, 07:12

Viena ataskaita per kadenciją... LOL... Žinoma ačiū ambasadoriams, kurie dirbo ir rašė.

O ministerijos vadovas kuris nesusitvarkė su darbo organizavimu ir matyt kaip dera troliui jei sufeilino žemesniam poste lipa į aukštesnį - turėtų bent jau atsakomybę prisiimti bet tai matyt iš fantastikos srities. Jis gi D'Artanjanas kai aplink gaidžiai.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,781, 07:46

iPSi jau (puyzypyipsai), dink (pnyyxyp) tas tautis nelaimes gana cia (psyuydyap) malti, tu sutvarkyk tuos ambasadorius, (pynyxyp) pasiuncia ir viskas, pats galetum dirbti proto (pnyeypyipses)... Kiek galima? nu kiek?

iPSiArt Day 1,781, 14:26

Comment deleted

Fabrikantas
Fabrikantas Day 1,781, 17:05

„Vienintelis įžvelgiamas pliusas - suomiai užimti ir nestipriai kovoja už švedus.“

Turėtų būti:

„Vienintelis įžvelgiamas pliusas - suomiai užsiėmę ir nestipriai kovoja už švedus.“

🙂

PJ314
PJ314 Day 1,782, 01:37

v

TomasDM
TomasDM Day 1,782, 11:29

Bimbagalviui respektas!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.