Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] AKTUALI INFORMACIJA NAUJOKAMS

Day 2,138, 23:02 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija
Nepamirškite paspausti VOTE, kad daugiau naujokų matytų šį straipsnį.
Dėmesio naujokai! Jeigu dar neturite mokytojo, užpildykite šią anketą ir pirmuosius žingsnius žaidime jums padės žengti vienas iš Naujokų ministerijos darbuotojų:

http://tinyurl.com/Naujoku-registracija

NESKUBĖKITE KARIAUTI, NES JŪSŲ JĖGA YRA DAR MAŽA. NESKUBĖKITE VYKDYTI MISIJŲ KUR REIKIA KARIAUTI. KAUPKITE AUKSĄ IR LAUKITE TRENIRUOKLIŲ AKCIJOS.
NESKUBĖKITE KELTI SAVO LYGIO. KUO MAŽESNIS LYGIS IR KUO DIDESNĖ JĖGA, TUO DAUGIAU ŠANSŲ LAIMĖTI MEDALĮ UŽ MŪŠĮ.


____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kas yra eRepublik?

Tai yra pasaulio valstybių simuliatorius, o mes visi esame savo atstovaujamos šalies piliečiai. Čia mes dirbame, treniruojamės, renkame savo Prezidentą ir Seimą bei draugaujame ar kariaujame su kitomis valstybėmis. Čia mes galime tapti kariais, verslininkais, politikais, žurnalistais ar bet kuo, ką tik sugebame sugalvoti ir pritaikyti šiame žaidime. Žaidimo mechanika numato tik nesudėtingas pagrindines taisykles, o visą žaidimo eigą kuria piliečių sprendimai ir veiksmai.

SKAITYKITE: PIRMIEJI NAUJOKO ŽINGSNIAI

Būk sumanus ir mokykis ne iš savo klaidų. Prieš ką nors darydamas pasitark su kitais, bendrauk, klausk ir prašyk patarimų. Bandyk įsilieti į piliečių grupes, ten visada atsiras kas nors, kas neatsisakys tau padėti!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

KARINIS BŪRYS (Military Unit, arba sutrumpintai - MU)

Šiuo metu naujokams esantiems pirmoje divizijoje iki 25 lygio yra pagrindinė akademija LKA - Lietuvos Karo Akademija.

APIE DAVINIŲ SISTEMĄ GALITE SUŽINOTI ČIA: DAVINIAI

Norint įstoti reikia užpildyti anketą. Daugiau informacijos rasite lka.lariox.lt.

Nuo 2 divizijos galite įstoti į LSA Lithuanian Shadows Akademija. Aprūpinimas į savaitę 14 Q7 tankų ir pilnas aprūpinimas maistu. Galimybė gauti paskolas TG kėlimui. Norintys įstoti į LSA, pildom: http://tinyurl.com/LSA-Registracija

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

SVARBŪS PATARIMAI

- Taisyklė nr. 1 — nemėgink kurti daugiau nei vieno account'o. Administratorių patirtis surasti ir užblokuoti bandančius sukčiauti žaidėjus yra gerokai didesnė, nei tavo sukčiavimo patirtis. Be to, adminai mėgsta užblokuoti (ban) sukčiaujantį vartotoją tik po kurio laiko, tad užsiimdamas nesąžiningais dalykais tik sugaiši laiką ir viską teks pradėti iš naujo.

- Taisyklė nr. 2 — neleisk aukso, taupyk jį. Nepirk nei įmonių, nei prekybos licencijų, nei raketų fabriko, nekeisk aukso į litus. Auksą naudok tik gerai viską suplanavęs ir pasitaręs su labiau patyrusiais piliečiais. Šiuo metu auksą pradžioje labiausiai apsimoka investuoti į treniruočių aikšteles (training grounds), bet ir čia yra tam tikrų sąlygų ir dalykų, kuriuos reikia žinoti (apie juos skaityk toliau). Neapgalvotai išleidęs auksą, pristabdysi savo progresą ir lėčiau pasieksi norimus tikslus.

- Taisyklė nr. 3 — pirmosiomis dienomis stenkis tik dirbti ir treniruotis. Stenkis nekariauti, jeigu tam nėra poreikio, o kartais ir nedirbti savo įmonėse (dažnai tai būna net nuostolinga). Daug kariaujant greita kyla patirties taškai (experience), o tuo pačiu artėja perėjimas į antrąją diviziją (jų iš viso yra keturios). Kuo daugiau jėgos turėsi būdamas pirmojoje divizijoje, tuo lengviau bus gauti Battle Hero (BH) medalį ir tokiu būdu užsidirbti aukso.

- Karts nuo karto eRepublik vyksta akcija, kurios metu galima pakelti savo įmonių ir treniruočių aikštelių lygį su itin didele, net 45% nuolaida. Daugeliu atvejų yra verta taupyti auksą ir palaukti tų nuolaidų, o ne mokėti pilną kainą.

- Naujokams šiuo metu labiausiai apsimoka taupyti auksą ir jį išleisti pagerinant treniruočių aikšteles. Tik atsimink, jog geriausia yra kantriai taupyti, o sulaukus nuolaidų akcijos, iš karto pakelti treniruočių aikšteles iki Q4 lygio. Rekomenduoju pirmiausiai pasistatyti dvi Q4 treniruočių aikšteles (nemokamų treniruočių ir 0,19g treniruočių) bei kasdien jose treniruotis. Nors treniruotė kasdien kainuos 0,19g, bet šias išlaidas pilnai atpirks dažnai gaunami SS - Super Soldier (5g) apdovanojimai, tad tavo jėga augs be papildomų išlaidų.

- Maisto kokybė (Q) nėra svarbi, todėl pirkdamas maistą skaičiuok kainą, kurią sumokėsi už atstatomus gyvybės taškus. Pavyzdžiui, jei Q1 maistas atstato 2 gyvybės taškus ir kainuoja 0.04, o Q3 maistas atstato 6 gyvybės taškus ir kainuoja 0.05, labiau verta pirkti Q3 maistą.

VIDEO Nr.1 ŽAIDIMO PRADŽIA

REKOMENDUOJAMI STRAIPSNIAI

[NM] AKTUALI INFORMACIJA NAUJOKAMS
[NM] PIRMIEJI NAUJOKO ŽINGSNIAI
[NM] LYGIUOT arba ŽAIDIMAS ŽAIDIME
[NM] Patirties taškai: VERSLAS IR KARAS
[NM] SLAPTI VALDŽIOS KAMBARIAI
[NM] NORI AUKSO – AUKSAS ČIA
[NM] VISKAS APIE SPAUDĄ
[NM] 52 proc. siena
[NM] Naujokų enciklopedija
Kaip nemokamai gauti maisto
Apie žaidimo prasmę


eLietuvos istorija
P.S. straipsniai seni, tačiau susipažinti tikrai verta.


Lietuvos priešistorė
I Lietuvos istorija
II Kovos dėl Baltijos
III Ekonomika valstybės pradžioje
IV Prezidento rinkimai
V Karas su Lenkija
VI Lietuvos Kariuomenės susikūrimas
VII Didžiosios aferos virtualios Lietuvos istorijoje
VIII Demografinė stagnacija
IX Latvijos okupacija
X Lenkijos okupacija Lietuvoje
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas. Pirma dalis
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas. Antra dalis.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas. Trečia dalis


Pagarbiai
NM komanda
 

Comments

Kvaksius
Kvaksius Day 2,138, 23:49

v

EmuSV
EmuSV Day 2,139, 00:33

o/

Legendary Gvangvalo
Legendary Gvangvalo Day 2,140, 00:05

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.