Ambienti on/off

Faleminderit Shqipetar

34 Dita 2,116, 17:05 Shqipëria Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike


Te nderuar te dashur bashkeqytetar te eShqiperise dua te iu falenderoje per mundsine qe ma keni dhene ne udheheqjen per nje muaj dhe per nje periudhe me shume emocione dhe … lexo më shumë »

Pse u propozua dhe pse u anulua sulmi i djeshem

20 Dita 2,113, 08:02 Shqipëria Analizat e Luftimeve Analizat e LuftimeveKete artikull e shkruaj qe te informoheni drejt per gjerat qe ndodhen diten e djeshme.
Siq keni pare dje une propozova ligjin per NE ndaj Serbise dhe ky vendim u morre … lexo më shumë »

Njoftim per ngjarjet e fundit

28 Dita 2,111, 04:54 Shqipëria Analizat e Luftimeve Analizat e Luftimeve


Pershendetje te nderuarit e mi sot shkruaj per disa aktivitete qe jane zhvilluar ne kongres ne shqiperi dhe me gjere. Se pari dua te iu pergezoj per humbjet e armikut tone me … lexo më shumë »

Luftrat e Shqiprise

34 Dita 2,109, 14:46 Shqipëria Analizat e Luftimeve Analizat e Luftimeve


Te dashur bashkeluftetar dhe bashkeqytetar dua te iu falenderoj te gjitheve per kontributin e dhene gjate kesaj kampanjes te gjate kunder malazezeve, afer dy jave ne lufte. … lexo më shumë »

Ngjarjet e Fundit ne eShqiperi

62 Dita 2,107, 09:13 Shqipëria Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuesePershendetje bashkeqytetar te nderuar. Po shkruaj pas disa ngjarjeve shqetesuese ditet e fundit qe kan ndodh. Me vjen shume keq qe disa lojtar emra qe gjithmone kane gezuar … lexo më shumë »