Ambienti on/off

Презентація Партії Добра

17 3 ditë më parë E Publikuar në Ukraine Ukraine Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeВітаю, Добродії!

Багато хто питав мене, що планує наша партія робити в майбутньому, які плани на конгрес, чи може це місячний проект для фану, запитань багато. Тому пиш … lexo më shumë »

[Партія Добра] Як грати у блек-джек?

11 Dita 2,826, 06:05 E Publikuar në Ukraine Ukraine Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

*шапка і інші атрибути будуть згодом*

Вітаю, Добродії та вороги!

Здавалося б, звичайні вибори президента партії, коли то в нас було щось цікаве 15-го числа, але ж ні. Увага всієї активної частини нашого ком'юніті була пр … lexo më shumë »

Титан

55 Dita 2,801, 13:25 E Publikuar në Ukraine Ukraine Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseВітаю, визволителі!

Сьогодні мені випала честь покінчити з черговою вигадкою нерозумного людства. Тепер я вище будь-яких Богів, Я - Титан.


останніlexo më shumë »

Сповідь грішника. Роздача добра [5 q7]

71 Dita 2,786, 01:32 E Publikuar në Ukraine Ukraine Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseВітаю вас, шановне панство!

Я все закликаю і закликатиму бути людей добрими, і навіть якщо робити щось погане, то з посмішкою на обличчі. Сподіваюсь, в Дахау не було унилих на … lexo më shumë »

[Igoreckkkk] Втратив цноту. Гра без донату

47 Dita 2,780, 09:02 E Publikuar në Ukraine Ukraine Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseДовгий три роки він залицявся до мене: дарував мені щодня капчу, довго не відповідав на мої повідомлення, думаючи, що відстань зблизить нас, навіть балував мене банами за мої lexo më shumë »