Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Laikraštis pradėtas leisti 1582 dieną. Tematika:

[Plato išmyslai] Žiemos pasiūlymas

21 21 orë më parë E Publikuar në Lithuania Lithuania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublikŽiema atkeliavo ir mūsų virtualųjų pasaulį – eRepublik. Bent jau taip norėtų tikėti mūsų žaidimo kūrėjai ir jų begalvis viščiukas, kuris vėl iššoko iškart po paskelbtos … lexo më shumë »

Nevykę Seime rinkimai

36 Dita 2,563, 06:33 E Publikuar në Lithuania Lithuania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike


Tikriausiai didžioji dalis iš mūsų pastebėjome, kad šie Seimo rinkimai eLietuvoje yra neįprasti. Dėl tam tikrų aplinkybių (kurias sąlygojo vykstantis treniruočių karas su eŠvedija ir nuolat prarandami/ lexo më shumë »

[Plato išmyslai] 7-asis gimtadienis ir Juodasis Penktadienis

17 Dita 2,558, 01:38 E Publikuar në Lithuania Lithuania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese
Kaip ir minėjau ankstesniame straipsnyje [Atnaujinimai] Spaudos modulis, nusprendž … lexo më shumë »

[Atnaujinimai] Spaudos modulis

18 Dita 2,556, 04:36 E Publikuar në Lithuania Lithuania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik
Nusprendžiau šiek tiek palavinti savo rašymo įgūdžius ir karts nuo karto praskaidrinti spaudą savaisiais straipsniais apie žaidimo atnaujinimus, taip pat ekonominiais … lexo më shumë »

[LTS] Antrasis gimtadienis

34 Dita 2,468, 05:21 E Publikuar në Lithuania Lithuania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseSenais, daug kam neatmenamais laikais – 2011 metų rudenį – buvo įkurta partija. Pradžioje tai nebuvo žymi partija, kol neatpūtė permainų vėjai. 2012 metų pradžioje partijos vairą perėmė daug kam gerai … lexo më shumë »