Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

top 50 shqiptaret

Te paditurit skane te mbaruar.

13 Dita 2,238, 01:32 Shqipëria Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

psh te gjithve
do doja nga ju qe te lini na nje koment te ky lajme tek gazeta shekulli se pasi lexova lajmin pashe mbi 30 fjale ishin italisht kush mundet ahtu sic bera e un te qortojme keta shqiptar byhtlepires te shkruajne shqip ,
ja disa

lexo më shumë »

airstrik per qef:

27 Dita 2,230, 02:22 Shqipëria Urdhërat e Luftës Urdhërat e Luftës

meqs skemi si e shtyjeme lojen a si bejm nje airstrik anglise kot per inat se na ka dale gjithmon kundra shqiperise. ne rl.
dhe kshu argetohemi cik me shume:

mendimi im: ju mereni si te doni:

Select
United Kingdom
wiki Rank 28TWO
On the

lexo më shumë »

per shqiperine e bashkuar firmosni peticionin :

13 Dita 2,220, 11:01 Shqipëria Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

te gjihte ata qe e duna shqiperine si ne loje ky eshte momenti,,,
firmosni dhe bejeni publik ...

Petitioning Ministrave të jashtëm të Anglise,Rusisë,Francës,Austrisë,Gjermanisë,Italisë
Ministrave të jashtëm të Anglise,Rusisë,Francës,Austrisë,

lexo më shumë »

video humor

7 Dita 2,024, 11:14 Shqipëria Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

easy man

lexo më shumë »

missione skane asnje vlere.

17 Dita 2,021, 00:43 Shqipëria Urdhërat e Luftës Urdhërat e Luftës

psh te gjithve .shkurt muhabetit pasi te keni arrit te 2 missionet e fundit
ate me 300 vrasje dhe me falni per shprehjen per te vrare (KURVEN), mos u mundoni ta filloni fare se per te bere 300 vrasje.do ju duhen shume energji (health) po te

lexo më shumë »