Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Dita 3,160, 01:34 E Publikuar në Estonia Estonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … lexo më shumë »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Dita 3,145, 17:05 E Publikuar në Estonia Estonia Biznes Financiar Biznes FinanciarEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … lexo më shumë »

[RT] Olukorrast riigis

29 Dita 3,112, 13:13 E Publikuar në Estonia Estonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … lexo më shumë »

[RT] Olukorrast riigis - ressursisõda

24 Dita 3,103, 00:53 E Publikuar në Estonia Estonia Biznes Financiar Biznes FinanciarAeg ressursisõda kokku võtta. Meie jaoks on tänasega ressursisõda läbi! Mõnes mõttes läks kõik nihu, samas lõpuks võlusime … lexo më shumë »

[RT] Olukorrast riigis

28 Dita 3,096, 14:26 E Publikuar në Estonia Estonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeMeil on teadupärast käimas "kodusõda". Mina olen lihtsalt kuri hunt ja teisel poolel kronor, kes ei soovi aru saada mä … lexo më shumë »